• zaterdag 9 april
    Super Saturday
  • zaterdag 12 maart
    Super Saturday
  • zaterdag 11 december, 09:55 uur
    VFC JO15-2 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 11 december, 09:00 uur
    RDM JO11-1JM - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 11 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - AGE-GGK JO11-1
  • zaterdag 11 december, 11:20 uur
    Hermes DVS JO17-1 - RKDEO JO17-2
  • zaterdag 11 december, 14:00 uur
    Hermes DVS 4 - Ariston'80 11
  • zaterdag 11 december, 09:30 uur
    FC 's-Gravenzande JO10-7JM - Hermes DVS JO10-1
  • zondag 12 december, 10:30 uur
    Hermes DVS 3 - VFC 5
  • zondag 12 december, 11:00 uur
    Hermes DVS 2 - Kethel Spaland 7
  • zaterdag 11 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Excelsior'20 JO13-3
  • zaterdag 11 december, 12:45 uur
    Hermes DVS VR1 - MSV '71 VR1
  • zaterdag 11 december, 08:45 uur
    Hermes DVS JO9-1 - CWO JO9-2
  • zaterdag 11 december, 10:45 uur
    Hermes DVS 3 - Smitshoek 11
  • zaterdag 11 december, 08:45 uur
    Hermes DVS JO8-1 - HWD JO8-1
  • zaterdag 11 december, 08:45 uur
    v.v. Hekelingen JO15-4 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 11 december, 12:45 uur
    Hermes DVS MO17-1 - Barendrecht MO17-2
  • zaterdag 11 december, 08:30 uur
    VFC JO13-2 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 11 december, 09:00 uur
    CWO JO11-2 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 11 december, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - Slikkerveer JO19-2
  • zaterdag 11 december, 12:00 uur
    Neptunus-Schiebroek JO17-1 - Hermes DVS JO17-2
  • zaterdag 11 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - MVV '27 JO11-2
  • zaterdag 11 december, 10:15 uur
    CWO JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 11 december, 11:15 uur
    Zwaluwen 5 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 11 december, 10:00 uur
    Hermes DVS JO15-3 - Sportclub Monster JO15-3

Tombola uitslagen

Winnaars kunnen contact opnemen via evenementen@hermesdvs.nl, met hun lotnummer en contactgegevens!

Winnaars Ronde 1

  • 2x cocktails bij 1714: Mike de Lange
  • Bidon Optisport: Maurice de Waart
  • Bidon Optisport: Frits Horn
  • Bonte Koe pakket: Willem Schikhof
  • Voucher Anita de Groot: Demi de Wolff
  • 45min squash op Hermes: Gökhan Çayir
  • 2x cocktails bij Post: Maurice de Waart
  • Flesje wijn van hetwijnhuis.nl: Robin ter Plegt
  • Mok en tasje Stripes: Jasper Plugge
  • Mok en tasje Stripes: Ella
  • Voucher Weeshuis: Roy Degrassi
  • 4 gangendiner + bubbels bij De Eenling: Willem vd Wal

Winnaars Ronde 2

  • Cadeaubon Babbels: Esther Schoutrop
  • 2x cinematicket Wenneker: Ralph Elenbaas
  • 45min squash op Hermes: Daniel vd Wal
  • 2x cocktails bij 1714: Sebastiaan Braat
  • Voucher Weeshuis: Marcel de Lange
  • Aquasport bij Optisport: Hans de Roos
  • Flesje wijn van hetwijnhuis.nl: Brian Plooij
  • Mok en tasje Stripes: Wouter van Oort
  • Mok en tasje Stripes: Hans de Roos
  • Muts Weeskranig: Esther Schoutrop
  • Gesigneerd Feyenoordshirt: Gökhan Çayir

Winnaars Ronde 3

  • Zwemmen met je team bij Optisport: Linda Maagdenberg
  • Voucher Anita de Groot: Martin Meijer
  • 2x cinematicket Wenneker: Marvin Vogels
  • Tennisclinic met je team: Robin ter Plegt
  • Borrelplank + 2 cocktails: Maureen 
  • Flesje wijn van hetwijnhuis.nl: Jaco van Giezen
  • Stripes cadeaubon: Britt Gelderblom
  • Trui Weeskranig: Lou Bourrani
  • Overnachting voor 2 personen inclusief ontbijt bij Fletcher Hoenderloo: Erwin vd Berg

Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

31-10-21 » Voorwoord
11-10-21 » Voorwoord
21-09-21 » Voorwoord

Voetbal nieuws

21-10-21 » Voetbalnieuws
01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.