• zaterdag 26 september, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - ST CWO/HBSS JO19-1
  • zaterdag 26 september, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - SVV JO9-1
  • zaterdag 26 september, 11:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Excelsior R. JO17-2
  • dinsdag 29 september, 08:30 uur
    De Betrokken Spartaan JO11-2 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 26 september, 13:30 uur
    Smitshoek JO15-2 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 26 september, 11:00 uur
    Soccer Boys JO15-3 - Hermes DVS JO15-3
  • zaterdag 26 september, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - CWO JO11-3
  • zaterdag 26 september, 13:00 uur
    Victoria'04 7 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 26 september, 12:30 uur
    Hermes DVS MO19-1 - Maasdijk MO19-2
  • zaterdag 26 september, 08:45 uur
    Excelsior'20 JO8-1 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 26 september, 09:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - HBSS JO11-1
  • zaterdag 26 september, 14:30 uur
    Laakkwart. 2 - Hermes DVS 4
  • dinsdag 29 september, 18:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - VFC JO15-4
  • zaterdag 26 september, 14:30 uur
    Hermes DVS VR1 - Kethel Spaland VR1
  • zaterdag 26 september, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VOC JO13-4
  • zaterdag 26 september, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - Victoria'04 2
  • zaterdag 26 september, 09:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - GHVV'13 JO15-1G
  • zaterdag 26 september, 10:00 uur
    SVV JO13-3 - Hermes DVS JO13-1
  • zondag 27 september, 11:00 uur
    Victoria'04 5 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 26 september, 12:45 uur
    FC 's-Gravenzande 13 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 26 september, 14:30 uur
    Hermes DVS - AGE-GGK
  • zaterdag 26 september, 15:00 uur
    DSO JO19-3 - Hermes DVS JO19-2
  • zaterdag 26 september, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - MSV '71 JO13-2G
  • zaterdag 26 september, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO9-3 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 26 september, 00:00 uur
    Hermes DVS JO8-2 - Kethel Spaland JO8-4
  • zondag 27 september, 12:00 uur
    Besiktas 4 - Hermes DVS 3

Cricketprogramma voor zaterdag 29 en zondag 30 augustus a.s.

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 29 en zondag 30 augustus, voor een groot gedeelte van de Hermes DVS -teams alweer de laatste competitieronde van het wel heel bijzondere cricketseizoen 2020

Zaterdag 29 augustus

1. VCC U15- Hermes DVS U15           U15 Poule B    2 X 30 OVERS         Aanvang   14.00 uur

2.VCC U9 - Hermes DVS U9               U9 Poule B   2 X 12 OVERS            Aanvang   9.00 uur

Zondag 30 augustus

1. Kampong 1- Hermes DVS Heren 1       Hoofdklasse 2 x 50 OVERS         Aanvang  11.00 uur

2. Wanica Star 2-Hermes DVS Heren 3    Klasse 3 D  2 X 40 OVERS          Aanvang  13.00 uur  na onderling overleg wordt gespeeld op Hermes DVS VELD 2

3.Hermes DVS Zomi-Excelsior"20  Zomi  Zomipoule 1 2 x 35 OVERS         Aanvang 12.00 uur   veld 1

4.Hermes DVS U15- Excelsior"20 U15     U15 pouleB 2 X 30 OVERS         Aanvang 9.00 uur     veld 2 

5.VCC U13-Hermes DVS U13                   U13 pouleB 2 X 25 OVERS       Aanvang 9.00 uur     veld 1  wedstrijd verplaatst van zaterdag 29-08 naar zondag 30-08 ons veld!!!   

 


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

24-09-20 » Voorwoord
21-09-20 » Voorwoord
19-09-20 » Voorwoord
15-09-20 » Voorwoord
14-09-20 » Voorwoord
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.