• zaterdag 26 september, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - Victoria'04 2
  • dinsdag 29 september, 08:30 uur
    De Betrokken Spartaan JO11-2 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 26 september, 10:00 uur
    SVV JO13-3 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 26 september, 13:30 uur
    Smitshoek JO15-2 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 26 september, 08:45 uur
    Excelsior'20 JO8-1 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 26 september, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO9-3 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 26 september, 12:45 uur
    FC 's-Gravenzande 13 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 26 september, 11:00 uur
    Soccer Boys JO15-3 - Hermes DVS JO15-3
  • zaterdag 26 september, 14:30 uur
    Hermes DVS VR1 - Kethel Spaland VR1
  • zaterdag 26 september, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - MSV '71 JO13-2G
  • zondag 27 september, 11:00 uur
    Victoria'04 5 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 26 september, 00:00 uur
    Hermes DVS JO8-2 - Kethel Spaland JO8-4
  • zaterdag 26 september, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VOC JO13-4
  • zaterdag 26 september, 14:30 uur
    Hermes DVS - AGE-GGK
  • zaterdag 26 september, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - CWO JO11-3
  • zaterdag 26 september, 13:00 uur
    Victoria'04 7 - Hermes DVS 5
  • dinsdag 29 september, 18:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - VFC JO15-4
  • zaterdag 26 september, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - SVV JO9-1
  • zaterdag 26 september, 09:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - GHVV'13 JO15-1G
  • zondag 27 september, 12:00 uur
    Besiktas 4 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 26 september, 11:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Excelsior R. JO17-2
  • zaterdag 26 september, 09:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - HBSS JO11-1
  • zaterdag 26 september, 12:30 uur
    Hermes DVS MO19-1 - Maasdijk MO19-2
  • zaterdag 26 september, 15:00 uur
    DSO JO19-3 - Hermes DVS JO19-2
  • zaterdag 26 september, 14:30 uur
    Laakkwart. 2 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 26 september, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - ST CWO/HBSS JO19-1

cricketprogramma voor vrijdag 21 tot en met zondag 23 augustus.

Dirk doet het even rustig aan vanwege wat gezondheidsklachten, daarom het programma iets later dan u normaal van ons gewend bent. We wensen Dirk een spoedig herstel en hopen hem snel weer te zien!

Vrijdag 21 augustus:

17.30 uur:  Hermes DVS1 - Punjab CC1  T20 poule Rijnmond 2x20 overs.

Zaterdag 22 augstus:

9.00 uur: Excelsior '20 U9 - Hermes DVS U9 2x12 overs.

9.00 uur: HBS U13 - Hermes DS U13 2x25 overs.

9.00 uur: Hermes DVS U15 - VOC U15 2x30 overs

13.00 uur HBS2 - Hermes DVS2 Overgangsklasse A 2x40 overs

Zondag 23 augustus:

9.00 uur U15 - VCC U15 2x30 overs

11.00 uur Hermes DVS 1 - Groen-Wit 1 Hoofdklasse 2x50 overs

13.00 uur Hermes DVS Zomi - VCC Zomi  2 x 35 overs

 


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

24-09-20 » Voorwoord
21-09-20 » Voorwoord
19-09-20 » Voorwoord
15-09-20 » Voorwoord
14-09-20 » Voorwoord
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.