• zaterdag 26 september, 13:00 uur
    Victoria'04 7 - Hermes DVS 5
  • dinsdag 29 september, 08:30 uur
    De Betrokken Spartaan JO11-2 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 26 september, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - SVV JO9-1
  • zaterdag 26 september, 08:45 uur
    Excelsior'20 JO8-1 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 26 september, 11:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Excelsior R. JO17-2
  • zaterdag 26 september, 14:30 uur
    Hermes DVS VR1 - Kethel Spaland VR1
  • zaterdag 26 september, 13:30 uur
    Smitshoek JO15-2 - Hermes DVS JO15-1
  • zondag 27 september, 11:00 uur
    Victoria'04 5 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 26 september, 11:00 uur
    Soccer Boys JO15-3 - Hermes DVS JO15-3
  • zaterdag 26 september, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - Victoria'04 2
  • zaterdag 26 september, 09:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - GHVV'13 JO15-1G
  • zaterdag 26 september, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - MSV '71 JO13-2G
  • zaterdag 26 september, 00:00 uur
    Hermes DVS JO8-2 - Kethel Spaland JO8-4
  • zaterdag 26 september, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VOC JO13-4
  • zaterdag 26 september, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - ST CWO/HBSS JO19-1
  • zaterdag 26 september, 10:00 uur
    SVV JO13-3 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 26 september, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - CWO JO11-3
  • zaterdag 26 september, 15:00 uur
    DSO JO19-3 - Hermes DVS JO19-2
  • zaterdag 26 september, 12:45 uur
    FC 's-Gravenzande 13 - Hermes DVS 3
  • zondag 27 september, 12:00 uur
    Besiktas 4 - Hermes DVS 3
  • dinsdag 29 september, 18:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - VFC JO15-4
  • zaterdag 26 september, 14:30 uur
    Hermes DVS - AGE-GGK
  • zaterdag 26 september, 09:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - HBSS JO11-1
  • zaterdag 26 september, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO9-3 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 26 september, 14:30 uur
    Laakkwart. 2 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 26 september, 12:30 uur
    Hermes DVS MO19-1 - Maasdijk MO19-2

Cricketprogramma voor zaterdag 15 augustus en zondag 16 augustus a.s.

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 15 en zondag 16 augustus a.s.

Zaterdag 15 augustus

1.Excelsior"20 1 - Hermes DVS Heren 1        Twenty20 poule Rijnmond   2 x 20 overs          aanvang 14.00 uur

Deze wedstrijd is verplaatst van vrijdag 14 naar zaterdag 15 augustus!!! Met de te verwachte drukte dient u zich vantevoren aantemelden bij Excelsior"20

2.Punjab CC U15-Hermes DVS U15               U15 Poule B  2 X 30 overs                             aanvang 9.00 uur

3.HCC U13-Hermes DVS U13                        U13 Poule B  2 X 25 overs                             aanvang 9.00 uur

under 9 verplaats naar een latere datum in verband met vakanties

Zondag 16 augustus

1. Hermes DVS Heren 1- Salland CC 1      Hoofdklasse 2 x 50 overs                                  aanvang 11.00 uur   veld 1

2.Hermes DVS Heren 2- VRA 2                  Overgangsklasse A 2 X 40 overs                     aanvang 12.00 uur   veld 2

3.Punjab CC 3-Hermes DVS Heren 3        Klasse 3D    2 X 40 overs                                  aanvang 12.00 uur

4.VCC Zomi - Hermes DVS Zomi              Zomipoule 1  2 x 35 overs                                 aanvang 12.00 uur

 


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

24-09-20 » Voorwoord
21-09-20 » Voorwoord
19-09-20 » Voorwoord
15-09-20 » Voorwoord
14-09-20 » Voorwoord
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.