• zaterdag 25 januari, 13:15 uur
    Zwaluwen JO15-3 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 25 januari, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO9-5 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 25 januari, 14:30 uur
    Hermes DVS 5 - St.Hooger 7
  • zaterdag 25 januari, 14:00 uur
    Blijdorp JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 25 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Blijdorp JO9-1
  • zaterdag 25 januari, 14:15 uur
    Hermes DVS JO19-1 - Zwaluwen JO19-1
  • zaterdag 25 januari, 08:30 uur
    VFC JO8-3 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 25 januari, 00:00 uur
    Kethel Spaland JO13-4 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 25 januari, 12:30 uur
    Hermes DVS MO19-1 - Berkel MO19-1
  • zaterdag 25 januari, 10:30 uur
    FC 's-Gravenzande JO17-6 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 25 januari, 14:30 uur
    Victoria'04 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 25 januari, 12:00 uur
    DVO '32 4 - Hermes DVS 3
  • zondag 26 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS 1 - Antibarbari 11
  • zaterdag 25 januari, 11:00 uur
    Hermes DVS 4 - MVV '27 10
  • zaterdag 25 januari, 09:00 uur
    Hermes DVS JO9-3 - Victoria'04 JO9-2
  • woensdag 22 januari, 19:30 uur
    Victoria'04 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 25 januari, 10:45 uur
    Hermes DVS JO15-1 - DVO '32 JO15-1
  • zaterdag 25 januari, 14:30 uur
    Kethel Spaland 8 - Hermes DVS 6
  • zondag 26 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS 2 - Excelsior'20 5
  • zaterdag 25 januari, 11:15 uur
    Schipluiden JO13-2 - Hermes DVS JO13-3
  • zaterdag 25 januari, 14:45 uur
    Hermes DVS JO19-2 - LYRA JO19-3
  • zaterdag 25 januari, 10:00 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Alexandria'66 JO13-3
  • zaterdag 25 januari, 09:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - Excelsior'20 JO8-3
  • zaterdag 25 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - PPSC JO11-2
  • zaterdag 25 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO10-1 - Den Hoorn JO10-8
  • zaterdag 25 januari, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - DSVP 3

rugby programma 14 september

Zaterdag 14 september hebben de Benjamins en de Mini's het jaarlijkse Van 't Hof Toernooi  bij Sparta (Capelle aan den IJssel). 

Colts u18 toernooi Bekaro Roosendaal

Junioren u16 toernooi Bekaro Roosendaal

Cubs u14 toernooi Bekaro Roosendaal

Voor Turven Benjamins en Mini's is het regionale programma bekend gemaakt via de  team managers.  En Voor Cubs Junioren Colts is het  programma via Rugby NL bekend.

Er is eerst een voorcompetitie en daarna een herindeling op sterkte. 

Competitie begint de 21e sept.

De eerste trainingen zijn begonnen en enkele nieuwe leden zijn ingestroomd. 


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

19-01-20 » Voorwoord
10-01-20 » Voorwoord
06-01-20 » Voorwoord
15-12-19 » Voorwoord

Voetbal nieuws

15-01-20 » Voetbalnieuws
09-01-20 » Voetbaljeugd
18-12-19 » Voetbaljeugd
16-10-19 » Voetbaljeugd
01-09-19 » Voetbalnieuws
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.