• zaterdag 14 december
    Masked ball
  • vrijdag 29 november
    Algemene ledenvergadering
  • zaterdag 23 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Zwaluwen JO15-3
  • zaterdag 23 november, 12:45 uur
    Leonidas 3 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO9-5 - Hermes DVS JO9-3
  • zaterdag 23 november, 12:45 uur
    Hermes DVS MO19-1 - LYRA MO19-1
  • zondag 24 november, 10:30 uur
    Hermes DVS 1 - Coal 3
  • zaterdag 23 november, 14:00 uur
    Hermes DVS 6 - VDL 7
  • zaterdag 23 november, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Blijdorp JO19-2
  • zaterdag 23 november, 14:30 uur
    FC 's-Gravenzande 11 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 23 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - DVO '32 JO11-1
  • zaterdag 23 november, 08:45 uur
    MSV '71 JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 23 november, 11:30 uur
    AGE-GGK JO15-1 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 23 november, 14:00 uur
    Rotterdam United JO17-3 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 23 november, 13:15 uur
    Zwaluwen 3 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 23 november, 15:00 uur
    GLZ Delfshaven 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 23 november, 14:30 uur
    Hermes DVS 3 - MVV '27 9
  • zaterdag 23 november, 12:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC Vlotbrug JO19-1
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Excelsior'20 JO13-4
  • zondag 24 november, 10:30 uur
    Hermes DVS 2 - VFC 6
  • zaterdag 23 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - CWO JO8-2
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    VFC JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO12-1 - Maense JO12-2
  • woensdag 20 november, 19:30 uur
    Gouda JO19-1 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Excelsior'20 JO9-3
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Rotterdam United JO9-3

Cricketprogramma voor vrijdag 12 juli tot en met zondag 14 juli a.s.

Hierbij het cricketprogramma voor vrijdag 12 juli tot en met zondag 14 juli a.s.

vrijdag 12 juli - zondag 14 juli         Hermes DVS -Tentenkamp

Vrijdag 12 juli

1. Hermes DVS Heren 1 - Excelsior"20 1    Twenty20        2 x 20 overs         aanvang 18.30 uur    veld 1

Zaterdag 12 juli

1. Hermes DVS Heren 2 - HTCECA 1       Klasse 2A       2 X 40 overs         aanvang 13.00 uur     veld 1  ( evt eerdere in onderling overleg)

2. HBS M U15 - Hermes DVS U15            Poule u15c    2 x 30 overs          aanvang  9.00 uur    veld 1 ( wordt gespeeld op Hermes DVS!!!)   

3.Hermes DVS U11 - VOC U11                Poule u11b    2 x 20 overs          aanvang 9.00 uur     veld 2

4.Hermes DVS U9- HBS 2 U9                   Poule u9b    2 x 12 overs            aanvang 9.00 uur    Kunstgrasveld ( soort van veld 3)

Zondag 14 juli

1.Hermes DVS Heren 1- Salland CC 1   Hoofdklasse   2 x 50 overs           aanvang 11.00 uur   veld 1

2.Punjab CC 4 - Hermes DVS Heren 3  Klasse 3C      2 X 40 overs           aanvang 13.00 uur

3.Hermes DVS Zomi-Kampong Zomi    Zomipoule    2 x  35 overs             aanvang 12.00 uur    veld 2


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

05-11-19 » Voorwoord
27-10-19 » Voorwoord
20-10-19 » Voorwoord
13-10-19 » Voorwoord
06-10-19 » Voorwoord

Voetbal nieuws

16-10-19 » Voetbaljeugd
01-09-19 » Voetbalnieuws
14-08-19 » Voetbalnieuws
07-08-19 » Voetbalsenioren
15-07-19 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.