• zaterdag 14 december
    Masked ball
  • vrijdag 29 november
    Algemene ledenvergadering
  • zaterdag 23 november, 14:00 uur
    Rotterdam United JO17-3 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 23 november, 08:45 uur
    MSV '71 JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 23 november, 13:15 uur
    Zwaluwen 3 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 23 november, 14:00 uur
    Hermes DVS 6 - VDL 7
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Rotterdam United JO9-3
  • zondag 24 november, 10:30 uur
    Hermes DVS 1 - Coal 3
  • zaterdag 23 november, 15:00 uur
    GLZ Delfshaven 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    VFC JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO12-1 - Maense JO12-2
  • zaterdag 23 november, 12:45 uur
    Leonidas 3 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 23 november, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Blijdorp JO19-2
  • zaterdag 23 november, 12:45 uur
    Hermes DVS MO19-1 - LYRA MO19-1
  • zaterdag 23 november, 12:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC Vlotbrug JO19-1
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO9-5 - Hermes DVS JO9-3
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Excelsior'20 JO9-3
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Excelsior'20 JO13-4
  • zaterdag 23 november, 14:30 uur
    FC 's-Gravenzande 11 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 23 november, 14:30 uur
    Hermes DVS 3 - MVV '27 9
  • woensdag 20 november, 19:30 uur
    Gouda JO19-1 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 23 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Zwaluwen JO15-3
  • zaterdag 23 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - CWO JO8-2
  • zaterdag 23 november, 11:30 uur
    AGE-GGK JO15-1 - Hermes DVS JO15-2
  • zondag 24 november, 10:30 uur
    Hermes DVS 2 - VFC 6
  • zaterdag 23 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - DVO '32 JO11-1

Cricketprogramma voor vrijdag 5 juli tot en met zondag 7 juli a.s.

Hierbij het cricketprogramma voor vrijdag 5 juli tot en met zondag 7 juli a.s.

Vrijdag 5 juli

1. PCL-Holland leaque                                   Twenty20      2 x 20 overs                aanvang 18.00 uur   veld 1

Zaterdag 6 juli

1.Hermes DVS U15- Olympia/Sparta U15    Poule u15c  2 x 30 overs                 aanvang 9.00 uur   veld 1

2.Ajax Leiden u11-Hermes DVS U11           Poule u11b 2 x 20 overs                  aanvang 9.00 uur

3.VCC U9-Hermes DVS U9                           Poule u9b  2 x 12 overs                  aanvang 9.00 uur

Zondag 7 juli

1. Hermes DVS Heren 1-Rood en Wit 1   Hoofdklasse 2 x 50 overs                aanvang 11.00 uur veld 1

2.Punjab CC 3- Hermes DVS Heren 2     Klasse 2A    2 X 40 overs                 aanvang 13.00 uur

3.Hermes DVS Heren 3- Kikkers 1          Klasse 3C   2 X 40 overs                  aanvang 13.00 uur veld 2

4.Excelsior"20 Zomi-Hermes DVS Zomi  Zomipoule 2 x 35 overs                 aanvang 12.00 uur


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

05-11-19 » Voorwoord
27-10-19 » Voorwoord
20-10-19 » Voorwoord
13-10-19 » Voorwoord
06-10-19 » Voorwoord

Voetbal nieuws

16-10-19 » Voetbaljeugd
01-09-19 » Voetbalnieuws
14-08-19 » Voetbalnieuws
07-08-19 » Voetbalsenioren
15-07-19 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.