• zaterdag 14 december
    Masked ball
  • vrijdag 29 november
    Algemene ledenvergadering
  • zaterdag 23 november, 08:45 uur
    MSV '71 JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 23 november, 12:45 uur
    Hermes DVS MO19-1 - LYRA MO19-1
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Excelsior'20 JO13-4
  • woensdag 20 november, 19:30 uur
    Gouda JO19-1 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 23 november, 12:45 uur
    Leonidas 3 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 23 november, 14:00 uur
    Rotterdam United JO17-3 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 23 november, 13:15 uur
    Zwaluwen 3 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 23 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - DVO '32 JO11-1
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO12-1 - Maense JO12-2
  • zaterdag 23 november, 15:00 uur
    GLZ Delfshaven 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 23 november, 11:30 uur
    AGE-GGK JO15-1 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 23 november, 14:30 uur
    FC 's-Gravenzande 11 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Excelsior'20 JO9-3
  • zaterdag 23 november, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Blijdorp JO19-2
  • zondag 24 november, 10:30 uur
    Hermes DVS 2 - VFC 6
  • zaterdag 23 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Zwaluwen JO15-3
  • zaterdag 23 november, 12:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC Vlotbrug JO19-1
  • zondag 24 november, 10:30 uur
    Hermes DVS 1 - Coal 3
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO9-5 - Hermes DVS JO9-3
  • zaterdag 23 november, 14:30 uur
    Hermes DVS 3 - MVV '27 9
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Rotterdam United JO9-3
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    VFC JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 23 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - CWO JO8-2
  • zaterdag 23 november, 14:00 uur
    Hermes DVS 6 - VDL 7

Ralph Elenbaas geselecteerd voor ICC U19 WorldCricket Qualifier van 24 juli t/m 2 augustus

Congratulations on your selection in the squad for the ICC U19 WCQ in the Netherlands, from Wednesday the 24th of July until Friday the 2nd of August.

 

Selection

Boris Gorlee, Shirase Rasool, Stijn Bakker, Arnav Jain, Aryan Kumar, Aryan Dutt,

Jan-Willem Damhuis, Kevin van der Geest, Pierre Jacod, Kyle Klein, Nehaan Gigani, Philippe Boissevain, Ralph Elenbaas, Vikram Singh

 

Support staff

Tom de Grooth            - Coach

James Hilditch            - Coach

George Dunlop            - Physiotherapist

 

 

 

 

 

 

 

 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

05-11-19 » Voorwoord
27-10-19 » Voorwoord
20-10-19 » Voorwoord
13-10-19 » Voorwoord
06-10-19 » Voorwoord

Voetbal nieuws

16-10-19 » Voetbaljeugd
01-09-19 » Voetbalnieuws
14-08-19 » Voetbalnieuws
07-08-19 » Voetbalsenioren
15-07-19 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.