• woensdag 1 januari
    Nieuwjaarsreceptie
  • zaterdag 14 december
    Masked ball
  • zondag 8 december, 10:30 uur
    Hermes DVS 2 - Leonidas 5
  • zaterdag 7 december, 12:30 uur
    Hermes DVS MO19-1 - SVH MO19-1
  • zaterdag 7 december, 08:30 uur
    Zwaluwen JO8-2 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 7 december, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Den Hoorn JO19-5
  • zaterdag 7 december, 12:00 uur
    Zestienhoven JO17-3 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 7 december, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-1 - MVV '27 JO15-2
  • zaterdag 7 december, 13:30 uur
    CWO 5 - Hermes DVS 5
  • zondag 8 december, 10:30 uur
    Hermes DVS 1 - Kethel Spaland 3
  • zaterdag 7 december, 09:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - SVV JO13-3
  • zaterdag 7 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - SVV JO9-2
  • zaterdag 7 december, 12:00 uur
    Hermes DVS 6 - MVV '27 12
  • zaterdag 7 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - HWD JO9-2
  • zaterdag 7 december, 08:30 uur
    VOC JO9-6 - Hermes DVS JO9-3
  • zaterdag 7 december, 14:30 uur
    Hermes DVS 3 - Excelsior'20 1
  • woensdag 11 december, 18:00 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Rotterdam United JO9-3
  • zaterdag 7 december, 10:00 uur
    Excelsior'20 JO13-2 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 7 december, 11:15 uur
    Zwaluwen JO15-4 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 7 december, 17:00 uur
    Rotterdam United 1 - Hermes DVS 1

Nederlands Elftalselectie met Lisa Klokgieters voor 3e ECB-Wedstrijd...

Voor de derde wedstrijd in het Royal London ECB County Championship reist het Nederlands dameselftal zaterdagavond 19 mei af naar de Harlow Cricket Club in Old Harlow, UK. Daar wordt zondag in de derde divisie B gespeeld tegen Hertfordshire CCC, in het verleden al vaker de tegenstander in deze competitie.
Ten opzichte van het eerste weekend gaan er enkele andere speelsters mee: Babette de Leede (VCC), Annemijn Thomson (Quick) en Silver Siegers (R&W). De ploeg van coach Sean Trouw won twee weken geleden haar eerste twee wedstrijden tegen Norfolk en Cambridgeshire.
De selectie:
Juliët Post (capt. Excelsior'20), Frederique van Arkel, Silver Siegers, Heather Siegers (allen R&W), Annemijn Thomson, Caroline de Lange, Robine Rijke, Hannah Landheer (allen Quick), Denise Hannema, Kaya Westland (beiden Excelsior'20), Lisa Klokgieters (Hermes DVS), Jolien van Vliet (Kampong), Babette de Leede (VCC).

Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

24-11-19 » Voorwoord
19-11-19 » Voorwoord
05-11-19 » Voorwoord
27-10-19 » Voorwoord
20-10-19 » Voorwoord

Voetbal nieuws

16-10-19 » Voetbaljeugd
01-09-19 » Voetbalnieuws
14-08-19 » Voetbalnieuws
07-08-19 » Voetbalsenioren
15-07-19 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.