• zaterdag 14 december
    Masked ball
  • vrijdag 29 november
    Algemene ledenvergadering
  • zaterdag 23 november, 08:45 uur
    MSV '71 JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Rotterdam United JO9-3
  • zaterdag 23 november, 14:00 uur
    Hermes DVS 6 - VDL 7
  • zaterdag 23 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - DVO '32 JO11-1
  • zaterdag 23 november, 15:00 uur
    GLZ Delfshaven 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 23 november, 12:45 uur
    Hermes DVS MO19-1 - LYRA MO19-1
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Excelsior'20 JO9-3
  • zaterdag 23 november, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Blijdorp JO19-2
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO9-5 - Hermes DVS JO9-3
  • zaterdag 23 november, 14:30 uur
    FC 's-Gravenzande 11 - Hermes DVS 4
  • zondag 24 november, 10:30 uur
    Hermes DVS 1 - Coal 3
  • zaterdag 23 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Zwaluwen JO15-3
  • zaterdag 23 november, 14:30 uur
    Hermes DVS 3 - MVV '27 9
  • zaterdag 23 november, 12:45 uur
    Leonidas 3 - Hermes DVS 5
  • zondag 24 november, 10:30 uur
    Hermes DVS 2 - VFC 6
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO12-1 - Maense JO12-2
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Excelsior'20 JO13-4
  • zaterdag 23 november, 11:30 uur
    AGE-GGK JO15-1 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 23 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - CWO JO8-2
  • zaterdag 23 november, 12:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC Vlotbrug JO19-1
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    VFC JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 23 november, 13:15 uur
    Zwaluwen 3 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 23 november, 14:00 uur
    Rotterdam United JO17-3 - Hermes DVS JO17-1

Lisa Klokgieters met Nederlands Elftal naar Engeland voor de eerste ECB-wedstrijden

Met een jonge spelersgroep vertrekt coach Sean Trouw komende zaterdag 4 mei naar Engeland voor de eerste twee wedstrijden in de ECB county competitie.

Dit seizoen speelt de ploeg weer wat dichter bij huis (vorig jaar was het in het verre westen) in de derde divisie B. De eerste twee duels zijn op zondag 5 mei en maandag 6 mei tegen respectievelijk Norfolk (Old Buckenham CC Attleborough) en Cambridgeshire (Bluntisham CC, Bluntisham). Dan volgen er nog drie wedstrijden op 19 mei (Hertfordshire), en in het laatste weekend (26 & 27 mei tegen Suffolk en Northamptonshir

De voorbereiding van de dames bestond uit een hele winter indoortraining met coaches Sean Trouw en Fazil Mahmood, en data-analyse door assistent-coach Helmien Rambaldo. Op dinsdag 30 april en donderdag 2 mei speelt het team twee oefenwedstrijden tegen de Dutch Lions U16 op VCC, aanvang 11.00 uur.

De selectie voor het eerste weekend bestaat uit:
Heather Siegers (captain, R&W/Loughborough), Jolien van Vliet (wk, Kampong), Robine Rijke, Caroline de Lange, Esther Corder, Hannah Landheer (Quick), Lisa Klokgieters (Hermes DVS), Juliet Post, Denise van Deventer-Hannema, Kaya Westland (Excelsior’20), Frederique van Arkel (R&W), Gwen Bloemen (VRA), Eva Lynch (Bath, UK). Staf: Sean Trouw (coach), Sebastian Archbold (manager).


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

19-11-19 » Voorwoord
05-11-19 » Voorwoord
27-10-19 » Voorwoord
20-10-19 » Voorwoord
13-10-19 » Voorwoord
06-10-19 » Voorwoord

Voetbal nieuws

16-10-19 » Voetbaljeugd
01-09-19 » Voetbalnieuws
14-08-19 » Voetbalnieuws
07-08-19 » Voetbalsenioren
15-07-19 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.