• zaterdag 13 april
    Lustrum 135 jaar
  • zaterdag 23 maart, 11:00 uur
    MVV '27 JO17-2 - Hermes DVS JO17-2
  • zaterdag 23 maart, 12:30 uur
    Kethel Spaland JO17-1 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 30 maart, 09:30 uur
    Rijnm/Hgvl.Sp. JO9-2 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 23 maart, 12:00 uur
    Hermes DVS 2 - Nieuwenhoorn 2
  • zaterdag 23 maart, 10:30 uur
    Hermes DVS MO17-1 - Zuidland MO17-1
  • zaterdag 23 maart, 11:45 uur
    sv Poortugaal JO15-8 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 23 maart, 10:15 uur
    Maense JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 30 maart, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - sv Poortugaal JO17-5
  • zaterdag 23 maart, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO10-2 - Hermes DVS JO10-1
  • zaterdag 30 maart, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO8-3 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 23 maart, 14:30 uur
    PPSC 4 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 23 maart, 08:30 uur
    Maense JO13-2 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 23 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Zwaluwen JO13-7
  • zaterdag 30 maart, 14:00 uur
    CWO 4 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 30 maart, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Spijkenisse JO17-2
  • zaterdag 23 maart, 09:45 uur
    Spijkenisse JO9-3 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 23 maart, 11:00 uur
    Hermes DVS 6 - OFB 3
  • zaterdag 30 maart, 10:00 uur
    VOC JO8-6 - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 23 maart, 09:00 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Spartaan'20 JO9-10
  • zaterdag 23 maart, 09:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Smitshoek JO8-3
  • zaterdag 23 maart, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - GLZ Delfshaven 1
  • zaterdag 23 maart, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - VFC JO8-7
  • zaterdag 23 maart, 14:30 uur
    Hermes DVS 3 - MVV '27 5
  • zaterdag 23 maart, 11:00 uur
    SDV 8 - Hermes DVS 5
  • zondag 24 maart, 11:00 uur
    Pretoria 4 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 30 maart, 13:00 uur
    Victoria'04 4 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 30 maart, 10:30 uur
    Hermes DVS JO10-1 - CWO JO10-2
  • zaterdag 30 maart, 11:15 uur
    NSVV 7 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 30 maart, 13:00 uur
    Honselersdijk 11 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 23 maart, 11:00 uur
    Vitesse Delft JO11-2 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 30 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - AGE-GGK JO9-1

Zondag 10 maart Flamingo-indoor van start met onze Under 11 en Under 15...

Zondag 10 maart gaat het Flamingo-indoortoernooi weer van start. Hermes DVS neemt deel met Under 11 en Under 15. Gespeeld worden er drie rondes, verdeeld over 4 zondagen. Een team bestaat uit 6 spelers un het veld.

Under 11 is ingedeeld in poule under 11A samen met Excelsior"20, VCC, VOC, HBS en HCC

Under 15 ingedeeld in poule under 15A samen met Excelsior"20, VOC, VCC1, VCC2, COMBI HBS/Olympia

Het wedstrijdschema ziet er als volgt uit

Under 11

Zondag 10 maart Locatie Leidschenveen, Den Haag  RONDE 1

1. Excelsior"20 - Hermes DVS     10.00 UUR-11.00 UUR  VELD 1

2.VOC-Hermes DVS                   11.00 UUR-12.00 UUR  VELD 2

3VCC-Hermes DVS                     12.00 UUR-13.00 UUR VELD 2

4.Excelsior"20 -Hermes DVS      13.00 UUR-14.00 UUR VELD 1

Zondag 17 maart  Locatie Margriethal , Schiedam RONDE 2

Hermes DVS UNDER 11 vrije ronde

Zondag 24 maart Locatie Leidschenveen, Den Haag  RONDE 3

5.Hermes DVS-HBS                 10.00 UUR-11.00 UUR  VELD 2

6.VCC-Hermes DVS                 11.00 UUR-12.00 UUR VELD 1

7.Hermes DVS-HCC                 12.00 UUR-13.00 UUR VELD 2

8.Hermes DVS-HBS                  13.00 UUR-14.00 UUR VELD 2

Zondag 31 maart   Locatie Margriethal, Schiedam

9.VOC-Hermes DVS              10.00 UUR-11.00 UUR VELD 2

10.Hermes DVS -HCC           12.00 UUR-13.00 UUR VELD 2

Under 15

Zondag 10 maart   Locatie Sporthal Groenoord, Schiedam  RONDE 1

1.Excelsior"20-Hermes DVS     14.00 UUR-15.00 UUR  VELD 1

2.VOC-Hermes DVS                 15.00 UUR-16.00 UUR VELD 2

3.VCC 1-Hermes DVS               16.00 UUR-17.00 UUR VELD 2

4.Excelsior"20-Hermes DVS      17.00 UUR-18.00 UUR VELD 2

Zondag 17 maart, Locatie Oranjeplein, Den Haag Ronde 2

Hermes DVS U15 VRIJE RONDE

Zondag 24 maart Locatie Margriethal, Schiedam RONDE 3

5.Hermes DVS-HBS/OLYMP         14.00 UUR-15.00 UUR  VELD 1

6.Hermes DVS-VCC 1                   15.00 UUR-16.00 UUR  VELD 2

7.Hermes DVS -VCC 2                   16.00 UUR-17.00 UUR   VELD 2

8.Hermes DVS-HBS/OLYMP         17.00 UUR-18.00 UUR  VELD 1

Zondag 31 maart , Locatie Oranjeplein, Den Haag  Ronde 4

9.VOC-Hermes DVS                     14.00 UUR-15.00 UUR  VELD 2

10.Hermes DVS -VCC 2             16.00 UUR -17.00 UUR VELD 1

 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

03-03-19 » Voetbalsenioren
13-01-19 » Voetbalsenioren
04-11-18 » Voetbalnieuws
01-10-18 » Voetbaljeugd
01-10-18 » Voetbaljeugd
VOG
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.