• zaterdag 13 april
    Lustrum 135 jaar
  • zaterdag 23 maart, 12:30 uur
    Kethel Spaland JO17-1 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 30 maart, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - sv Poortugaal JO17-5
  • zaterdag 23 maart, 11:45 uur
    sv Poortugaal JO15-8 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 23 maart, 10:15 uur
    Maense JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 23 maart, 11:00 uur
    Hermes DVS 6 - OFB 3
  • zaterdag 30 maart, 09:30 uur
    Rijnm/Hgvl.Sp. JO9-2 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 23 maart, 11:00 uur
    Vitesse Delft JO11-2 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 23 maart, 09:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Smitshoek JO8-3
  • zaterdag 23 maart, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO10-2 - Hermes DVS JO10-1
  • zaterdag 23 maart, 08:30 uur
    Maense JO13-2 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 23 maart, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - GLZ Delfshaven 1
  • zaterdag 23 maart, 11:00 uur
    SDV 8 - Hermes DVS 5
  • zondag 24 maart, 11:00 uur
    Pretoria 4 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 23 maart, 10:30 uur
    Hermes DVS MO17-1 - Zuidland MO17-1
  • zaterdag 30 maart, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Spijkenisse JO17-2
  • zaterdag 23 maart, 11:00 uur
    MVV '27 JO17-2 - Hermes DVS JO17-2
  • zaterdag 30 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - AGE-GGK JO9-1
  • zaterdag 30 maart, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO8-3 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 23 maart, 09:00 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Spartaan'20 JO9-10
  • zaterdag 23 maart, 14:30 uur
    Hermes DVS 3 - MVV '27 5
  • zaterdag 30 maart, 11:15 uur
    NSVV 7 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 23 maart, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - VFC JO8-7
  • zaterdag 30 maart, 14:00 uur
    CWO 4 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 30 maart, 10:00 uur
    VOC JO8-6 - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 23 maart, 14:30 uur
    PPSC 4 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 30 maart, 10:30 uur
    Hermes DVS JO10-1 - CWO JO10-2
  • zaterdag 30 maart, 13:00 uur
    Honselersdijk 11 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 23 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Zwaluwen JO13-7
  • zaterdag 23 maart, 12:00 uur
    Hermes DVS 2 - Nieuwenhoorn 2
  • zaterdag 23 maart, 09:45 uur
    Spijkenisse JO9-3 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 30 maart, 13:00 uur
    Victoria'04 4 - Hermes DVS 3

Uitnodiging nieuwjaarsreceptie

Het Algemeen Bestuur nodigt u graag uit voor de nieuwjaarsreceptie:

Dinsdag 1 januari 2019
Vanaf 16:00
Kantine Olympiaweg 20 Schiedam

Namens het bestuur,
Laurens Priester
secretaris


Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

03-03-19 » Voetbalsenioren
13-01-19 » Voetbalsenioren
04-11-18 » Voetbalnieuws
01-10-18 » Voetbaljeugd
01-10-18 » Voetbaljeugd
VOG
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.