• zaterdag 19 januari, 15:00 uur
    GLZ Delfshaven 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 26 januari, 10:00 uur
    Berkel JO13-3 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 26 januari, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - RVVH JO17-2
  • zaterdag 26 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Nieuwerkerk JO11-3
  • zaterdag 26 januari, 12:30 uur
    Leonidas 6 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 26 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - PPSC JO9-3
  • zaterdag 26 januari, 08:45 uur
    PPSC JO9-2 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 19 januari, 15:00 uur
    MVV '27 5 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 19 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Kethel Spaland JO17-2
  • zaterdag 19 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - HOVDJSCR JO11-4
  • zaterdag 26 januari, 11:00 uur
    Smitshoek JO10-8 - Hermes DVS JO10-1
  • zondag 20 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS 1 - Pretoria 4
  • zaterdag 26 januari, 08:45 uur
    Barendrecht JO13-4 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 19 januari, 13:00 uur
    Deltasport 5 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 26 januari, 10:30 uur
    Hermes-D.V.S. 2 - Hillegersberg 2
  • zaterdag 19 januari, 12:30 uur
    Hermes DVS 4 - PPSC 4
  • zaterdag 26 januari, 13:00 uur
    Honselersdijk 11 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 26 januari, 15:00 uur
    Hermes DVS MO17-1 - GHVV'13 MO17-1
  • zaterdag 26 januari, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - CVV Zwervers JO17-4
  • zaterdag 19 januari, 08:30 uur
    Hermes-D.V.S. JO13-2 - SEP JO13
  • zaterdag 19 januari, 10:15 uur
    CWO JO10-2 - Hermes DVS JO10-1
  • zaterdag 26 januari, 11:15 uur
    NSVV 7 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 26 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - Zwaluwen JO8-4
  • zaterdag 26 januari, 12:30 uur
    Hermes DVS JO15-1 - FC Vlotbrug JO15-1
  • zaterdag 19 januari, 12:15 uur
    OFB 3 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 26 januari, 09:00 uur
    Excelsior'20 JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 26 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Alexandria'66 JO8-4
  • zaterdag 26 januari, 13:00 uur
    Victoria'04 4 - Hermes DVS 3

Uitslagen 3 november

Hermes DVS JO13-2-Excelsior'20 JO13-5 3-3
Hermes DVS JO11-2-Excelsior'20 JO11-4 4-5
Hermes DVS JO9-2-VFC JO9-6 1-10
Hermes DVS JO8-1-Excelsior R. JO8-2 1-14
Wippolder JO9-2-Hermes DVS JO9-1 2-7
CWO JO11-1-Hermes DVS JO11-1 5-2
Neptunus-Schiebroek JO17-2-Hermes DVS JO17-1 2-5
Hermes DVS JO10-1-Victoria'04 JO10-3 9-4
Hermes DVS MO17-1-PPSC MO17-2 0-1
Westlandia JO15-2-Hermes DVS JO15-1 12-1
GLZ Delfshaven JO13-1-Hermes DVS JO13-1 1-5
Hermes DVS 5-Leonidas 6 8-1
Hermes DVS JO17-2-Pernis JO17-1 1-8
Hermes DVS 3-Victoria'04 4 5-2
Hermes DVS 4-Honselersdijk 11 2-0
FC 's-Gravenzande 4-Hermes DVS 2 2-3

Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

06-01-19 » Voorwoord
27-12-18 » Voorwoord
17-12-18 » Voorwoord
04-12-18 » Voorwoord
29-11-18 » Voorwoord

Voetbal nieuws

13-01-19 » Voetbalsenioren
04-11-18 » Voetbalnieuws
01-10-18 » Voetbaljeugd
01-10-18 » Voetbaljeugd
VOG
26-09-18 » Voetbaljeugd
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.