• vrijdag 24 november
    Najaars ALV 2023
  • zaterdag 7 oktober
    Vriendendiner
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO8-4 - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 3 december, 11:15 uur
    Zwaluwen MO20-1 - Hermes DVS MO20-1
  • woensdag 30 november, 19:30 uur
    Barendrecht JO19-5 - Hermes DVS JO19-2
  • zaterdag 3 december, 10:10 uur
    Blijdorp JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zondag 4 december, 11:00 uur
    Hermes DVS 2 - Victoria'04 2
  • zaterdag 3 december, 10:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - VFC JO9-2
  • zaterdag 3 december, 16:15 uur
    Hermes DVS JO15-3 - Victoria'04 JO15-3
  • zaterdag 3 december, 14:00 uur
    Hermes DVS 4 - Rijnm/Hgvl.Sp. 7
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - sv Poortugaal JO11-6
  • zaterdag 3 december, 11:30 uur
    MVV '27 JO19-2 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    MVV '27 JO17-2 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 3 december, 10:45 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VDL JO13-2
  • zaterdag 3 december, 15:45 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Excelsior'20 JO19-2
  • zaterdag 3 december, 08:45 uur
    Hermes DVS JO11-4 - PPSC JO11-2
  • zaterdag 3 december, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 3 december, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Hermes DVS O23-2 - VVOR O23-2
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Overmaas 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 3 december, 10:10 uur
    St.Hooger JO9-3 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 3 december, 12:30 uur
    Deltasport 5 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 3 december, 15:00 uur
    VDL O23-1 - Hermes DVS O23-1
  • zaterdag 3 december, 10:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Blijdorp JO15-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Blijdorp JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - VFC JO8-3
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    LYRA JO13-5 - Hermes DVS JO13-3
  • zaterdag 3 december, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - Excelsior'20 2

Uitslagen 27 oktober

Hermes DVS 1-VOB 1 1-5
Blijdorp 7-Hermes DVS 1 3-1
Hermes DVS 2-Zwaluwen 3 2-2
LYRA 6-Hermes DVS 3 2-2
Neptunus-Schiebroek 9-Hermes DVS 4 6-4
Rhoon 6-Hermes DVS 5 1-6
Hermes DVS JO17-1-PPSC JO17-1 4-1
Bolnes JO17-1-Hermes DVS JO17-2 5-3
Hermes DVS JO15-1-FC 's-Gravenzande JO15-2 2-5
Hermes DVS JO13-1-BVCB JO13-3 0- 8
sv Poortugaal JO13-3G-Hermes DVS JO13-2  - 
Hermes DVS JO11-1-BVCB JO11-2 3-3
Victoria'04 JO11-2-Hermes DVS JO11-2 1-1
CWO JO10-2-Hermes DVS JO10-1  - 
Hermes DVS JO9-1-St.Hooger JO9-1 4-5
Besiktas JO9-3-Hermes DVS JO9-2 1-9
Excelsior'20 JO8-2-Hermes DVS JO8-1 12-2
DRL MO17-1-Hermes DVS MO17-1 2-8

Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

04-11-22 » Voorwoord
06-10-22 » Voorwoord
05-10-22 » Voorwoord
02-09-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

21-10-21 » Voetbalnieuws
01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.