• zaterdag 13 april
    Lustrum 135 jaar
  • zaterdag 30 maart, 11:15 uur
    NSVV 7 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 23 maart, 11:00 uur
    Hermes DVS 6 - OFB 3
  • zaterdag 30 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - AGE-GGK JO9-1
  • zaterdag 30 maart, 09:30 uur
    Rijnm/Hgvl.Sp. JO9-2 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 23 maart, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - VFC JO8-7
  • zaterdag 23 maart, 14:30 uur
    PPSC 4 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 23 maart, 14:30 uur
    Hermes DVS 3 - MVV '27 5
  • zaterdag 30 maart, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - sv Poortugaal JO17-5
  • zaterdag 23 maart, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO10-2 - Hermes DVS JO10-1
  • zaterdag 23 maart, 09:45 uur
    Spijkenisse JO9-3 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 30 maart, 10:30 uur
    Hermes DVS JO10-1 - CWO JO10-2
  • zaterdag 30 maart, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Spijkenisse JO17-2
  • zaterdag 30 maart, 13:00 uur
    Victoria'04 4 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 30 maart, 10:00 uur
    VOC JO8-6 - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 23 maart, 12:30 uur
    Kethel Spaland JO17-1 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 23 maart, 10:30 uur
    Hermes DVS MO17-1 - Zuidland MO17-1
  • zaterdag 23 maart, 12:00 uur
    Hermes DVS 2 - Nieuwenhoorn 2
  • zaterdag 23 maart, 09:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Smitshoek JO8-3
  • zaterdag 23 maart, 11:45 uur
    sv Poortugaal JO15-8 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 30 maart, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO8-3 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 23 maart, 11:00 uur
    MVV '27 JO17-2 - Hermes DVS JO17-2
  • zaterdag 23 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Zwaluwen JO13-7
  • zaterdag 23 maart, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - GLZ Delfshaven 1
  • zaterdag 23 maart, 08:30 uur
    Maense JO13-2 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 30 maart, 13:00 uur
    Honselersdijk 11 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 23 maart, 11:00 uur
    Vitesse Delft JO11-2 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 23 maart, 11:00 uur
    SDV 8 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 23 maart, 09:00 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Spartaan'20 JO9-10
  • zondag 24 maart, 11:00 uur
    Pretoria 4 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 23 maart, 10:15 uur
    Maense JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 30 maart, 14:00 uur
    CWO 4 - Hermes DVS 5

Opstellingen JO17 - 8 december

Achternaam

Voornaam

JO17-1

JO17-2

Afewerki

Ermais

 

X

Akcakaya

Eray

X

 

Almeida

Jordi

 

X

Bax

Olivier

X

 

Boateng

Emmanuel

X

 

Capelleveen van

Dylan

X

 

Costa

Lorenzo

 

X

Dawit

Abel

 

X

Degrassi

Mike

 

X

Eijk, van

Tim

X

 

Evora

Lorenzo

X

 

Gokus

Samed

X

 

Gomes Fortado

Eddy

X

 

Jadoenath

Kevin

 

X

Kardolus

Sofios

 

X

Kuyucu

Emir

X          

 

Mosso

Quinten

 

X

Nelis

Sjoerd

 

X

Onderlinden

Cas

 

X

Oomen

Luc

X

 

Petrovic

Luka

X

 

Priester

Victor

 

X

Reuneker

Tobi

X

 

Rijnsburger

Ruben

X

 

Stel van der

Milan

 

X

Stempher

Gabe

 

X

Ton

Lennard

 

X

Valies

Gianni

X

 

Veen van der

Sjoerd

 

X

Waart de

Freek

 

X

Yordanov

Emre

 

X

 

Programma :        Zaterdag 08-12-2018

Laakkwart. JO17-1 - Hermes DVS JO17-1  aanvang 12:00 – verzamelen 10:30

Hermes DVS JO17-2 – VDL JO17-2   aanvang 12:45 – verzamelen 11:45

JO17-1 denk onderling aan vervoer


Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

03-03-19 » Voetbalsenioren
13-01-19 » Voetbalsenioren
04-11-18 » Voetbalnieuws
01-10-18 » Voetbaljeugd
01-10-18 » Voetbaljeugd
VOG
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.