• vrijdag 23 november
    Algemene ledenvergadering najaar 2018
  • zaterdag 24 november, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Pernis 5
  • zaterdag 24 november, 14:00 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Rijnm/Hgvl.Sp. JO17-1
  • dinsdag 20 november, 20:15 uur
    Alexandria 66 combi - Hermes DVS 1
  • zaterdag 24 november, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Excelsior'20 2
  • zaterdag 24 november, 12:45 uur
    Hermes DVS JO13-1 - HOVDJSCR JO13-2
  • zaterdag 24 november, 11:30 uur
    Nieuwenhoorn 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 24 november, 12:00 uur
    Gravendeel 4 - Hermes DVS 6
  • woensdag 21 november, 20:15 uur
    Hermes DVS 5 - Hermes DVS 6
  • zondag 25 november, 10:30 uur
    Hermes DVS 1 - sv Poortugaal 2
  • zaterdag 24 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - VFC JO8-4
  • zaterdag 24 november, 14:30 uur
    Egelant.Boys 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 24 november, 10:00 uur
    Kethel Spaland JO8-2 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 24 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Brielle JO9-3
  • zaterdag 24 november, 11:15 uur
    Zwaluwen 4 - Hermes DVS 3
  • dinsdag 20 november, 20:00 uur
    Hermes DVS 2 - DVO'32 2
  • zaterdag 24 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - PPSC JO11-3
  • zaterdag 24 november, 14:30 uur
    Hermes DVS MO17-1 - Zestienhoven MO17-1
  • zaterdag 24 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Zwaluwen JO13-7
  • zaterdag 24 november, 14:00 uur
    SVH JO17-1 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 24 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-1 - VFC JO15-3
  • zaterdag 24 november, 09:00 uur
    Hermes DVS JO10-1 - Excelsior M JO10-3
  • zaterdag 24 november, 08:30 uur
    Zoetermeer JO9-4 - Hermes DVS JO9-1

Opstellingen JO17 - 17 november

Achternaam

Voornaam

JO17-1

JO17-2

Afewerki

Ermais

 

X

Akcakaya

Eray

X

 

Almeida

Jordi

 

X

Bax

Olivier

X

 

Boateng

Emmanuel

X

 

Capelleveen van

Dylan

X

 

Costa

Lorenzo

 

X

Dawit

Abel

 

X

Degrassi

Mike

 

X

Eijk, van

Tim

X

 

Evora

Lorenzo

X

 

Gokus

Samed

X

 

Gomes Fortado

Eddy

X

 

Jadoenath

Kevin

 

X

Kardolus

Sofios

 

X

Kuyucu

Emir

X          

 

Mosso

Quinten

 

X

Nelis

Sjoerd

 

X

Onderlinden

Cas

 

X

Oomen

Luc

X

 

Petrovic

Luka

X

 

Priester

Victor

 

X

Reuneker

Tobi

X

 

Rijnsburger

Ruben

X

 

Stel van der

Milan

 

X

Stempher

Gabe

 

X

Ton

Lennard

 

X

Valies

Gianni

X

 

Veen van der

Sjoerd

 

X

Waart de

Freek

 

X

Yordanov

Emre

 

X

 

 

Programma :        Zaterdag 17-11-2018

Hermes DVS JO17-1 – Zestienhoven JO17-1 aanvang 12:30 – verzamelen 11:15

VFC JO17-4 - Hermes DVS JO17-2    aanvang 13:00 – verzamelen 11:30


Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

04-11-18 » Voetbalnieuws
01-10-18 » Voetbaljeugd
01-10-18 » Voetbaljeugd
VOG
26-09-18 » Voetbaljeugd
14-09-18 » Voetbalsenioren
10-09-18 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.