• zaterdag 13 april
    Lustrum 135 jaar
  • zaterdag 16 februari
    Magazijn uitverkoop
  • zaterdag 16 februari, 15:00 uur
    Victoria'04 6 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 23 februari, 14:00 uur
    Hermes DVS 6 - Zinkw. Boys 4
  • zaterdag 23 februari, 14:30 uur
    LYRA 11 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 16 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS JO17-2 - CVV Zwervers JO17-4
  • zaterdag 16 februari, 16:15 uur
    Hermes DVS 3 - Maense 3
  • zaterdag 16 februari, 11:00 uur
    Smitshoek JO10-8 - Hermes DVS JO10-1
  • zaterdag 16 februari, 10:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - FC Vlotbrug JO15-1
  • zaterdag 16 februari, 11:45 uur
    Hermes DVS JO17-1 - RVVH JO17-2
  • zaterdag 16 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS 6 - Oud-Beijerland 7
  • zaterdag 16 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Alexandria'66 JO8-4
  • zaterdag 16 februari, 12:00 uur
    Hermes DVS MO17-1 - GHVV'13 MO17-1
  • zondag 17 februari, 10:00 uur
    SCO '63 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 16 februari, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 16 februari, 10:00 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Excelsior'20 JO13-2
  • zaterdag 16 februari, 08:45 uur
    PPSC JO9-2 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 16 februari, 13:00 uur
    Deltasport 5 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 16 februari, 10:00 uur
    Berkel JO13-3 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 16 februari, 10:00 uur
    Hermes DVS JO8-2 - Zwaluwen JO8-4
  • zaterdag 23 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS 3 - VVOR 6
  • zaterdag 16 februari, 12:00 uur
    Hermes DVS 2 - Maense 2
  • zaterdag 16 februari, 09:00 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Nieuwerkerk JO11-3
  • zaterdag 16 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - SVV 1 (zat)
  • zaterdag 16 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - PPSC JO9-3

Programma voorbereiding zaterdagselectie

De voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen is voor de zaterdagselectie al in volle gang.  

Onderstaand een overzicht van de komende wedstrijden tot aan de competitiestart:

 

Datum                                 Aanvang              Wedstrijd

18 augustus 2018             14.00 uur             Swift Boys 1 - Hermes-D.V.S. 1 op het veld van HOVDJSCR

21 augustus 2018             20.00 uur             Hermes - D.V.S. 2 - Oud Beijerland 2

23 augustus 2018             20.00 uur             toernooi VFC

26 augustus 2018             14.00 uur             toernooi VFC

28 augustus 2018             20.00 uur             beker: Hermes-D.V.S. 2 - Poortugaal 3

1 september 2018           14.30 uur             beker: GHVV'13 1 - Hermes-D.V.S. 1

4 september 2018           20.00 uur             vriendschappelijk : Hermes-D.V.S. 1 - Excelsior R. zat 1

8 september 2018           14.30 uur             beker: Hermes-D.V.S. 1 - Hekelingen 1

8 september 2018           11.30 uur             beker : Rijnmond HS 1 - Hermes-D.V.S. 2

11 september 2018        20.00 uur             vr : Hermes-D.V.S. 1- CWO 1

11 september 2018        20.00 uur             vr : Rhoon 2 - Hermes-D.V.S. 2

15 september 2018        14.30 uur             beker: Vlotbrug 1 - Hermes-D.V.S. 1

15 september 2018        12:00 uur             beker : Hermes-D.V.S. 2 - Abbenbroek 2

18 september 2018        20.00 uur             vr: DVO'32 1 - Hermes-D.V.S. 1

22 september 2018                                        start competitie


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

11-02-19 » Voorwoord
03-02-19 » Voorwoord
06-01-19 » Voorwoord
27-12-18 » Voorwoord
17-12-18 » Voorwoord

Voetbal nieuws

13-01-19 » Voetbalsenioren
04-11-18 » Voetbalnieuws
01-10-18 » Voetbaljeugd
01-10-18 » Voetbaljeugd
VOG
26-09-18 » Voetbaljeugd
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.