• zaterdag 27 oktober, 12:00 uur
    Hermes DVS 2 - Zwaluwen 3
  • zaterdag 27 oktober, 08:45 uur
    Excelsior'20 JO8-2 - Hermes DVS JO8-1
  • woensdag 31 oktober, 19:00 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Excelsior R JO17-1
  • maandag 29 oktober, 18:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - BVCB JO13-3
  • zondag 28 oktober, 11:00 uur
    Blijdorp 7 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 27 oktober, 14:30 uur
    LYRA 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 27 oktober, 11:30 uur
    Bolnes JO17-1 - Hermes DVS JO17-2
  • zaterdag 27 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - St.Hooger JO9-1
  • zaterdag 27 oktober, 09:45 uur
    CWO JO10-2 - Hermes DVS JO10-1
  • woensdag 31 oktober, 18:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Victoria'04 JO11-1
  • dinsdag 30 oktober, 20:00 uur
    Hermes DVS 2 - Excelsior'20
  • zaterdag 27 oktober, 14:30 uur
    Rhoon 6 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 27 oktober, 09:00 uur
    Besiktas JO9-3 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 27 oktober, 12:00 uur
    DRL MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 27 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - VOB 1
  • zaterdag 27 oktober, 12:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - FC 's-Gravenzande JO15-2
  • zaterdag 27 oktober, 15:00 uur
    Neptunus-Schiebroek 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 27 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - BVCB JO11-2
  • zaterdag 27 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - PPSC JO17-1
  • zaterdag 27 oktober, 08:45 uur
    Victoria'04 JO11-2 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 27 oktober, 10:45 uur
    sv Poortugaal JO13-3G - Hermes DVS JO13-2

Programma voorbereiding zaterdagselectie

De voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen is voor de zaterdagselectie al in volle gang.  

Onderstaand een overzicht van de komende wedstrijden tot aan de competitiestart:

 

Datum                                 Aanvang              Wedstrijd

18 augustus 2018             14.00 uur             Swift Boys 1 - Hermes-D.V.S. 1 op het veld van HOVDJSCR

21 augustus 2018             20.00 uur             Hermes - D.V.S. 2 - Oud Beijerland 2

23 augustus 2018             20.00 uur             toernooi VFC

26 augustus 2018             14.00 uur             toernooi VFC

28 augustus 2018             20.00 uur             beker: Hermes-D.V.S. 2 - Poortugaal 3

1 september 2018           14.30 uur             beker: GHVV'13 1 - Hermes-D.V.S. 1

4 september 2018           20.00 uur             vriendschappelijk : Hermes-D.V.S. 1 - Excelsior R. zat 1

8 september 2018           14.30 uur             beker: Hermes-D.V.S. 1 - Hekelingen 1

8 september 2018           11.30 uur             beker : Rijnmond HS 1 - Hermes-D.V.S. 2

11 september 2018        20.00 uur             vr : Hermes-D.V.S. 1- CWO 1

11 september 2018        20.00 uur             vr : Rhoon 2 - Hermes-D.V.S. 2

15 september 2018        14.30 uur             beker: Vlotbrug 1 - Hermes-D.V.S. 1

15 september 2018        12:00 uur             beker : Hermes-D.V.S. 2 - Abbenbroek 2

18 september 2018        20.00 uur             vr: DVO'32 1 - Hermes-D.V.S. 1

22 september 2018                                        start competitie


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

01-10-18 » Voetbaljeugd
01-10-18 » Voetbaljeugd
VOG
26-09-18 » Voetbaljeugd
14-09-18 » Voetbalsenioren
10-09-18 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.