• vrijdag 23 november
    Algemene ledenvergadering najaar 2018
  • zaterdag 24 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - VFC JO8-4
  • zaterdag 24 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-1 - VFC JO15-3
  • zaterdag 24 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - PPSC JO11-3
  • zaterdag 24 november, 08:30 uur
    Zoetermeer JO9-4 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 24 november, 14:00 uur
    SVH JO17-1 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 24 november, 09:00 uur
    Hermes DVS JO10-1 - Excelsior M JO10-3
  • zaterdag 24 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Brielle JO9-3
  • woensdag 21 november, 20:15 uur
    Hermes DVS 5 - Hermes DVS 6
  • dinsdag 20 november, 20:15 uur
    Alexandria 66 combi - Hermes DVS 1
  • zaterdag 24 november, 14:30 uur
    Egelant.Boys 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 24 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Zwaluwen JO13-7
  • zaterdag 24 november, 10:00 uur
    Kethel Spaland JO8-2 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 24 november, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Pernis 5
  • zaterdag 24 november, 11:30 uur
    Nieuwenhoorn 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 24 november, 12:45 uur
    Hermes DVS JO13-1 - HOVDJSCR JO13-2
  • zaterdag 24 november, 11:15 uur
    Zwaluwen 4 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 24 november, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Excelsior'20 2
  • zaterdag 24 november, 14:00 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Rijnm/Hgvl.Sp. JO17-1
  • zaterdag 24 november, 14:30 uur
    Hermes DVS MO17-1 - Zestienhoven MO17-1
  • zondag 25 november, 10:30 uur
    Hermes DVS 1 - sv Poortugaal 2
  • zaterdag 24 november, 12:00 uur
    Gravendeel 4 - Hermes DVS 6
  • dinsdag 20 november, 20:00 uur
    Hermes DVS 2 - DVO'32 2

Under 17 in kruisfinale om het Landskampioenschap 2018 op 2 september 2018

Hermes DVS Under 17 heeft zich geplaatst voor de halve finale om het Landskampioenschap 2018 als nr 1 in de rangschikking van Poule U17b. Met een verliespartij en de overigen overtuigend winnend speelt de Under 17 op zondag 2 september tegen nr 2 van poule U17A VCC

Het programma voor de kruisfinales Under 17 ziet er als volgt uit

Zondag 2 september     Winnaar U17A Combi ACC/VRA   - Runner UP U17B  VOC        Locatie  ACC    wedstrijd A

Zondag 2 september    Winnaar U17B Hermes DVS         - Runner Up u17A  VCC          Locatie Hermes DVS   wedstrijd B

Zondag 9 september    Finale Landskampioenschap Winnaar Wedstr A-Winnaar Wedstr B    Locatie NNB

 

Locatie Finale en aanvangstijden worden zo snel als mogelijk kenbaar gemaakt

 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

04-11-18 » Voetbalnieuws
01-10-18 » Voetbaljeugd
01-10-18 » Voetbaljeugd
VOG
26-09-18 » Voetbaljeugd
14-09-18 » Voetbalsenioren
10-09-18 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.