• zaterdag 13 april
    Lustrum 135 jaar
  • zaterdag 16 februari
    Magazijn uitverkoop
  • zaterdag 16 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS JO17-2 - CVV Zwervers JO17-4
  • zaterdag 16 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - SVV 1 (zat)
  • zaterdag 16 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Alexandria'66 JO8-4
  • zaterdag 16 februari, 11:00 uur
    Smitshoek JO10-8 - Hermes DVS JO10-1
  • zaterdag 23 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS 3 - VVOR 6
  • zaterdag 16 februari, 09:00 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Nieuwerkerk JO11-3
  • zaterdag 23 februari, 14:00 uur
    Hermes DVS 6 - Zinkw. Boys 4
  • zaterdag 16 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS 6 - Oud-Beijerland 7
  • zaterdag 16 februari, 12:00 uur
    Hermes DVS 2 - Maense 2
  • zondag 17 februari, 10:00 uur
    SCO '63 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 16 februari, 10:00 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Excelsior'20 JO13-2
  • zaterdag 16 februari, 16:15 uur
    Hermes DVS 3 - Maense 3
  • zaterdag 16 februari, 10:00 uur
    Berkel JO13-3 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 16 februari, 13:00 uur
    Deltasport 5 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 16 februari, 10:00 uur
    Hermes DVS JO8-2 - Zwaluwen JO8-4
  • zaterdag 16 februari, 15:00 uur
    Victoria'04 6 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 16 februari, 10:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - FC Vlotbrug JO15-1
  • zaterdag 16 februari, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 16 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - PPSC JO9-3
  • zaterdag 23 februari, 14:30 uur
    LYRA 11 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 16 februari, 11:45 uur
    Hermes DVS JO17-1 - RVVH JO17-2
  • zaterdag 16 februari, 08:45 uur
    PPSC JO9-2 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 16 februari, 12:00 uur
    Hermes DVS MO17-1 - GHVV'13 MO17-1

Cricketprogramma voor zaterdag 21 juli en zondag 22 juli...

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 21 juli en zondag 22 juli a.s.

Zaterdag 21 juli

1. Finaledag Topklasse Twenty20  vanaf 10.00 uur

-1e halve Finale                  Dosti CC - HCC                                                     Aanvang 10.00 uur   veld 1

-2e halve finale                   Rood en Wit - HBS                                                Aanvang 13.30 uur   veld 1

-Finale                                Winnaar 1e 1/2 finale- Winnaar 2e 1/2 finale         Aanvang 17.00 uur  veld 1

2. Ouder/kind  festival         Under 9 en Under 11 Hernes DVS                       Aanvang  9.00 uur    veld 2

Zondag 22 juli

1. Dosti CC 2 - Hermes DVS 1       Hoofdklasse  2 x 50 overs                         Aanvang 11.00 uur

Hermes DVS 2                               Vrij Weekend

2.Hermes DVS 3 -VCC 3               Klsse 3a    2 x 40 overs                              Aanvang 13.00 uur    veld 1  of eerder i.o.o.

3.Rood en Wit Zomi- Hermes DVS Zomi     Zomipoule 1 2 x 35 overs             Aanvang 12.00 uur

Het volgend weekend  is het algemeen vrije weekend

Slotavond cricketseizoen  26 augustus 2018 , noteer alvast in uw agenda, programma volgt zsm


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

11-02-19 » Voorwoord
03-02-19 » Voorwoord
06-01-19 » Voorwoord
27-12-18 » Voorwoord
17-12-18 » Voorwoord

Voetbal nieuws

13-01-19 » Voetbalsenioren
04-11-18 » Voetbalnieuws
01-10-18 » Voetbaljeugd
01-10-18 » Voetbaljeugd
VOG
26-09-18 » Voetbaljeugd
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.