• zaterdag 26 januari, 10:30 uur
    Hermes-D.V.S. 2 - Hillegersberg 2
  • zaterdag 26 januari, 13:00 uur
    Victoria'04 4 - Hermes DVS 3
  • zondag 20 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS 1 - Pretoria 4
  • zaterdag 26 januari, 08:45 uur
    Barendrecht JO13-4 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 19 januari, 13:00 uur
    Deltasport 5 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 19 januari, 15:00 uur
    GLZ Delfshaven 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 26 januari, 12:30 uur
    Leonidas 6 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 19 januari, 15:00 uur
    MVV '27 5 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 19 januari, 08:30 uur
    Hermes-D.V.S. JO13-2 - SEP JO13
  • zaterdag 26 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Nieuwerkerk JO11-3
  • zaterdag 26 januari, 15:00 uur
    Hermes DVS MO17-1 - GHVV'13 MO17-1
  • zaterdag 26 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Alexandria'66 JO8-4
  • zaterdag 26 januari, 09:00 uur
    Excelsior'20 JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 19 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - HOVDJSCR JO11-4
  • zaterdag 19 januari, 12:15 uur
    OFB 3 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 26 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - Zwaluwen JO8-4
  • zaterdag 26 januari, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - CVV Zwervers JO17-4
  • zaterdag 26 januari, 10:00 uur
    Berkel JO13-3 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 19 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Kethel Spaland JO17-2
  • zaterdag 19 januari, 10:15 uur
    CWO JO10-2 - Hermes DVS JO10-1
  • zaterdag 26 januari, 13:00 uur
    Honselersdijk 11 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 26 januari, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - RVVH JO17-2
  • zaterdag 19 januari, 12:30 uur
    Hermes DVS 4 - PPSC 4
  • zaterdag 26 januari, 11:00 uur
    Smitshoek JO10-8 - Hermes DVS JO10-1
  • zaterdag 26 januari, 11:15 uur
    NSVV 7 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 26 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - PPSC JO9-3
  • zaterdag 26 januari, 08:45 uur
    PPSC JO9-2 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 26 januari, 12:30 uur
    Hermes DVS JO15-1 - FC Vlotbrug JO15-1

Cricketprogramma voor zaterdag 14 juli en zondag 15 juli a.s.

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 14 juli en zondag 15 juli a.s.

Zaterdag 14 juli

1.Twenty20  poule rijnmond

Daar op dinsdag 10 juli VOC-Sparta nog gespeeld wordt is het op dit moment nog niet bekend of Heren 1 op plaats 1, 2 of 3 is geeindigd imn poule Rijnmond.

Het vervolg gaat als volgt

- 1/8 finale    nr 2-nr 3

-1/4 finale     nr 1 - winnaar nr2-nr3

Deze wedstrijden worden gespeeld op het veld van de nummer 1 op de ranglijst Poule Rijnmond, info volgt zsm na dinsdag 10 juli

2.Olympia u17- Hermes DVS U17         u17b  2 x 30 overs                  aanvang 9.00 uur

3. Hermes DVS U15 -Quick Hg u15      u15b play-off Top 4                

Daar Quick Hg u15 geen team op de been kan brengen in verband het begin van de vakantie, wordt naw deze wedstrijd gespeeld op ons terrein donderdag 12 juli. Info volgt zsm

4.Festival Under 11 zachte bal   op de velden van Salland CC              aanvang 9.30 uur

5.VOC U9-Hermes DVS U9                  U9  2 X 12 overs                      aanvang 9.00 uur

Zondag 15 juli

1. Hermes DVS 1-Bloemendaal 1       Hoofdklasse  2 x 50 overs          aanvang 11.00 uur     veld 1

Hermes DVS 2 en Hermes DVS 3      VRIJ WEEKEND

2.Hermes DVS Zomi-VCC Zomi         Zomipoule 1  2 x 35 overs           aanvang 12.00 uur   veld 2


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

06-01-19 » Voorwoord
27-12-18 » Voorwoord
17-12-18 » Voorwoord
04-12-18 » Voorwoord
29-11-18 » Voorwoord

Voetbal nieuws

13-01-19 » Voetbalsenioren
04-11-18 » Voetbalnieuws
01-10-18 » Voetbaljeugd
01-10-18 » Voetbaljeugd
VOG
26-09-18 » Voetbaljeugd
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.