• dinsdag 30 oktober, 20:00 uur
    Hermes DVS 2 - Excelsior'20
  • zondag 28 oktober, 11:00 uur
    Blijdorp 7 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 27 oktober, 09:00 uur
    Besiktas JO9-3 - Hermes DVS JO9-2
  • woensdag 31 oktober, 18:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Victoria'04 JO11-1
  • zaterdag 27 oktober, 12:00 uur
    Hermes DVS 2 - Zwaluwen 3
  • zaterdag 27 oktober, 14:30 uur
    Rhoon 6 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 27 oktober, 11:30 uur
    Bolnes JO17-1 - Hermes DVS JO17-2
  • zaterdag 27 oktober, 14:30 uur
    LYRA 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 27 oktober, 12:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - FC 's-Gravenzande JO15-2
  • zaterdag 27 oktober, 15:00 uur
    Neptunus-Schiebroek 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 27 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - PPSC JO17-1
  • zaterdag 27 oktober, 12:00 uur
    DRL MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 27 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - St.Hooger JO9-1
  • woensdag 31 oktober, 19:00 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Excelsior R JO17-1
  • zaterdag 27 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - VOB 1
  • zaterdag 27 oktober, 09:45 uur
    CWO JO10-2 - Hermes DVS JO10-1
  • zaterdag 27 oktober, 10:45 uur
    sv Poortugaal JO13-3G - Hermes DVS JO13-2
  • maandag 29 oktober, 18:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - BVCB JO13-3
  • zaterdag 27 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - BVCB JO11-2
  • zaterdag 27 oktober, 08:45 uur
    Victoria'04 JO11-2 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 27 oktober, 08:45 uur
    Excelsior'20 JO8-2 - Hermes DVS JO8-1

Ralph Elenbaas geselecteerd voor Under 17 Dutch Lions Tour en WK-Kwalificatie reeks

De jeugdcommissie KNCB en zijn coaches hebben de selectie Dutch Lions kenbaar gemaakt en wij zijn trots op de Selectie van Ralph Elenbaas, Hermes DVS.

De voltallige selectie ziet er als volgt uit

1. Boris Gorlee 2. Kevin van der Geest 3. Vikramjit Singh 4. Shirase Rasool 5. Niels Etman 6. Ralph Elenbaas 7.Teun Landheer 8. Arnav Jain 9.Klaas Roelfsema 10. Philiipe Boissevain 11. Nehaan Gigani 12. Govert Trappenburg 13,. Jan Willem Damhuis 14. Aryan Kumar

Voorbereidend programma en tourschema

-10 juli  tegen Trinity College        locatie Excelsior`20

-16 juli  Training op VRA

-18, 19 en 20 juli  tegen GCA       locatie  VRA

-24 juli  tegen Yorkshire                locatie Salland CC

- 25 juli tegen Denemarken          locatie Salland CC

-26 juli tegen ECB                        locatie Salland CC

-29 juli-10 augustus                     div 2 WCQ-Toernooi  Essex, Engeland

 

het cricketbestuur en Jeugdcommissie feliciteert Ralph met zijn selectie DLU17

-


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

01-10-18 » Voetbaljeugd
01-10-18 » Voetbaljeugd
VOG
26-09-18 » Voetbaljeugd
14-09-18 » Voetbalsenioren
10-09-18 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.