• zaterdag 26 januari, 08:45 uur
    Barendrecht JO13-4 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 26 januari, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - CVV Zwervers JO17-4
  • zaterdag 19 januari, 15:00 uur
    GLZ Delfshaven 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 19 januari, 12:15 uur
    OFB 3 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 26 januari, 12:30 uur
    Hermes DVS JO15-1 - FC Vlotbrug JO15-1
  • zaterdag 26 januari, 11:15 uur
    NSVV 7 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 26 januari, 11:00 uur
    Smitshoek JO10-8 - Hermes DVS JO10-1
  • zaterdag 26 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Nieuwerkerk JO11-3
  • zaterdag 26 januari, 13:00 uur
    Victoria'04 4 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 19 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - HOVDJSCR JO11-4
  • zaterdag 19 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Kethel Spaland JO17-2
  • zaterdag 19 januari, 10:15 uur
    CWO JO10-2 - Hermes DVS JO10-1
  • zaterdag 19 januari, 13:00 uur
    Deltasport 5 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 26 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - PPSC JO9-3
  • zaterdag 19 januari, 15:00 uur
    MVV '27 5 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 26 januari, 13:00 uur
    Honselersdijk 11 - Hermes DVS 4
  • zondag 20 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS 1 - Pretoria 4
  • zaterdag 26 januari, 10:30 uur
    Hermes-D.V.S. 2 - Hillegersberg 2
  • zaterdag 26 januari, 08:45 uur
    PPSC JO9-2 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 26 januari, 09:00 uur
    Excelsior'20 JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 26 januari, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - RVVH JO17-2
  • zaterdag 19 januari, 08:30 uur
    Hermes-D.V.S. JO13-2 - SEP JO13
  • zaterdag 19 januari, 12:30 uur
    Hermes DVS 4 - PPSC 4
  • zaterdag 26 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Alexandria'66 JO8-4
  • zaterdag 26 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - Zwaluwen JO8-4
  • zaterdag 26 januari, 15:00 uur
    Hermes DVS MO17-1 - GHVV'13 MO17-1
  • zaterdag 26 januari, 10:00 uur
    Berkel JO13-3 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 26 januari, 12:30 uur
    Leonidas 6 - Hermes DVS 5

Ralph Elenbaas geselecteerd voor Under 17 Dutch Lions Tour en WK-Kwalificatie reeks

De jeugdcommissie KNCB en zijn coaches hebben de selectie Dutch Lions kenbaar gemaakt en wij zijn trots op de Selectie van Ralph Elenbaas, Hermes DVS.

De voltallige selectie ziet er als volgt uit

1. Boris Gorlee 2. Kevin van der Geest 3. Vikramjit Singh 4. Shirase Rasool 5. Niels Etman 6. Ralph Elenbaas 7.Teun Landheer 8. Arnav Jain 9.Klaas Roelfsema 10. Philiipe Boissevain 11. Nehaan Gigani 12. Govert Trappenburg 13,. Jan Willem Damhuis 14. Aryan Kumar

Voorbereidend programma en tourschema

-10 juli  tegen Trinity College        locatie Excelsior`20

-16 juli  Training op VRA

-18, 19 en 20 juli  tegen GCA       locatie  VRA

-24 juli  tegen Yorkshire                locatie Salland CC

- 25 juli tegen Denemarken          locatie Salland CC

-26 juli tegen ECB                        locatie Salland CC

-29 juli-10 augustus                     div 2 WCQ-Toernooi  Essex, Engeland

 

het cricketbestuur en Jeugdcommissie feliciteert Ralph met zijn selectie DLU17

-


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

06-01-19 » Voorwoord
27-12-18 » Voorwoord
17-12-18 » Voorwoord
04-12-18 » Voorwoord
29-11-18 » Voorwoord

Voetbal nieuws

13-01-19 » Voetbalsenioren
04-11-18 » Voetbalnieuws
01-10-18 » Voetbaljeugd
01-10-18 » Voetbaljeugd
VOG
26-09-18 » Voetbaljeugd
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.