• zaterdag 26 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Alexandria'66 JO8-4
  • zaterdag 26 januari, 11:15 uur
    NSVV 7 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 26 januari, 12:30 uur
    Hermes DVS JO15-1 - FC Vlotbrug JO15-1
  • zaterdag 19 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Kethel Spaland JO17-2
  • zaterdag 19 januari, 13:00 uur
    Deltasport 5 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 26 januari, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - CVV Zwervers JO17-4
  • zaterdag 26 januari, 12:30 uur
    Leonidas 6 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 19 januari, 12:15 uur
    OFB 3 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 19 januari, 10:15 uur
    CWO JO10-2 - Hermes DVS JO10-1
  • zaterdag 26 januari, 10:30 uur
    Hermes-D.V.S. 2 - Hillegersberg 2
  • zaterdag 19 januari, 15:00 uur
    MVV '27 5 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 26 januari, 08:45 uur
    PPSC JO9-2 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 26 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Nieuwerkerk JO11-3
  • zaterdag 19 januari, 15:00 uur
    GLZ Delfshaven 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 26 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - Zwaluwen JO8-4
  • zaterdag 19 januari, 08:30 uur
    Hermes-D.V.S. JO13-2 - SEP JO13
  • zaterdag 26 januari, 13:00 uur
    Victoria'04 4 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 26 januari, 13:00 uur
    Honselersdijk 11 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 26 januari, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - RVVH JO17-2
  • zaterdag 26 januari, 08:45 uur
    Barendrecht JO13-4 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 19 januari, 12:30 uur
    Hermes DVS 4 - PPSC 4
  • zaterdag 19 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - HOVDJSCR JO11-4
  • zaterdag 26 januari, 09:00 uur
    Excelsior'20 JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zondag 20 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS 1 - Pretoria 4
  • zaterdag 26 januari, 15:00 uur
    Hermes DVS MO17-1 - GHVV'13 MO17-1
  • zaterdag 26 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - PPSC JO9-3
  • zaterdag 26 januari, 11:00 uur
    Smitshoek JO10-8 - Hermes DVS JO10-1
  • zaterdag 26 januari, 10:00 uur
    Berkel JO13-3 - Hermes DVS JO13-2

Hermes DVS in combi met VOC doet mee met het Flamingtoernooi UNDER 19 van 9 juli tot en met 13 juli a.s.

Hermes DVS speelt dit jaar het Flamingo-jeugtoernooi in combinatie met VOC. De wedstrijden worden gespeeld in Twenty20-format.

Het Hermes DVS-VOC team bestaat uit de volgende spelers

1.Juup van Dam 2. Sybe van Dam 3. Oivier Elenbaas 4. Pim Das 5. Ralph Elenbaas 6. Anthony Boeren 7. Falk de Raay 8. Stef Kunst  van Hermes DVS en

9.Sebastiaan van Lent 10. Tizo Moorman 11. Piet Hein Smit 12. Maas Snels 13. Siebren Vos 14 Siebe van Wingerden

 

Poule zijn als volgt ingedeeld

Poule 1   Punjab/Ghausia Combi, Sparta, Hermes DVS/VOC Combi

poule 2  Rood en Wit, ACC/VRA Combi, Kampong

poule 3 HCC, Quick Hg, VCC

 

Wedstrijdprogramma Poule 1

Maandag  9 juli            Sparta- Hermes DVS/VOC                        Aanvang 17.00 uur

Dinsdag 10 juli             vrij

Woensdag 11 juli        Punjab/Ghausia-Sparta                            Aanvang 17.00 uur

Donderdag 12 juli      Hermes DVS/VOC- Punjab/Ghausia         Aanvang 17.00 uur

Vrijdag 13 juli             finaledag op Rood en Wit                         Aanvang 10.00 uur

De nummers 1 van iedere poule plaatsen zich voor de finaledag

 


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

06-01-19 » Voorwoord
27-12-18 » Voorwoord
17-12-18 » Voorwoord
04-12-18 » Voorwoord
29-11-18 » Voorwoord

Voetbal nieuws

13-01-19 » Voetbalsenioren
04-11-18 » Voetbalnieuws
01-10-18 » Voetbaljeugd
01-10-18 » Voetbaljeugd
VOG
26-09-18 » Voetbaljeugd
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.