• zaterdag 27 oktober, 10:45 uur
    sv Poortugaal JO13-3G - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 27 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - VOB 1
  • zaterdag 27 oktober, 09:00 uur
    Besiktas JO9-3 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 27 oktober, 15:00 uur
    Neptunus-Schiebroek 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 27 oktober, 12:00 uur
    Hermes DVS 2 - Zwaluwen 3
  • maandag 29 oktober, 18:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - BVCB JO13-3
  • zaterdag 27 oktober, 14:30 uur
    Rhoon 6 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 27 oktober, 08:45 uur
    Victoria'04 JO11-2 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 27 oktober, 11:30 uur
    Bolnes JO17-1 - Hermes DVS JO17-2
  • dinsdag 30 oktober, 20:00 uur
    Hermes DVS 2 - Excelsior'20
  • zondag 28 oktober, 11:00 uur
    Blijdorp 7 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 27 oktober, 09:45 uur
    CWO JO10-2 - Hermes DVS JO10-1
  • zaterdag 27 oktober, 12:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - FC 's-Gravenzande JO15-2
  • woensdag 31 oktober, 18:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Victoria'04 JO11-1
  • woensdag 31 oktober, 19:00 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Excelsior R JO17-1
  • zaterdag 27 oktober, 14:30 uur
    LYRA 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 27 oktober, 08:45 uur
    Excelsior'20 JO8-2 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 27 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - St.Hooger JO9-1
  • zaterdag 27 oktober, 12:00 uur
    DRL MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 27 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - BVCB JO11-2
  • zaterdag 27 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - PPSC JO17-1

Hermes DVS in combi met VOC doet mee met het Flamingtoernooi UNDER 19 van 9 juli tot en met 13 juli a.s.

Hermes DVS speelt dit jaar het Flamingo-jeugtoernooi in combinatie met VOC. De wedstrijden worden gespeeld in Twenty20-format.

Het Hermes DVS-VOC team bestaat uit de volgende spelers

1.Juup van Dam 2. Sybe van Dam 3. Oivier Elenbaas 4. Pim Das 5. Ralph Elenbaas 6. Anthony Boeren 7. Falk de Raay 8. Stef Kunst  van Hermes DVS en

9.Sebastiaan van Lent 10. Tizo Moorman 11. Piet Hein Smit 12. Maas Snels 13. Siebren Vos 14 Siebe van Wingerden

 

Poule zijn als volgt ingedeeld

Poule 1   Punjab/Ghausia Combi, Sparta, Hermes DVS/VOC Combi

poule 2  Rood en Wit, ACC/VRA Combi, Kampong

poule 3 HCC, Quick Hg, VCC

 

Wedstrijdprogramma Poule 1

Maandag  9 juli            Sparta- Hermes DVS/VOC                        Aanvang 17.00 uur

Dinsdag 10 juli             vrij

Woensdag 11 juli        Punjab/Ghausia-Sparta                            Aanvang 17.00 uur

Donderdag 12 juli      Hermes DVS/VOC- Punjab/Ghausia         Aanvang 17.00 uur

Vrijdag 13 juli             finaledag op Rood en Wit                         Aanvang 10.00 uur

De nummers 1 van iedere poule plaatsen zich voor de finaledag

 


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

01-10-18 » Voetbaljeugd
01-10-18 » Voetbaljeugd
VOG
26-09-18 » Voetbaljeugd
14-09-18 » Voetbalsenioren
10-09-18 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.