• zaterdag 27 oktober, 12:00 uur
    DRL MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 27 oktober, 09:00 uur
    Besiktas JO9-3 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 27 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - VOB 1
  • woensdag 31 oktober, 19:00 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Excelsior R JO17-1
  • zaterdag 27 oktober, 12:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - FC 's-Gravenzande JO15-2
  • dinsdag 30 oktober, 20:00 uur
    Hermes DVS 2 - Excelsior'20
  • zaterdag 27 oktober, 08:45 uur
    Excelsior'20 JO8-2 - Hermes DVS JO8-1
  • zondag 28 oktober, 11:00 uur
    Blijdorp 7 - Hermes DVS 1
  • woensdag 31 oktober, 18:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Victoria'04 JO11-1
  • zaterdag 27 oktober, 15:00 uur
    Neptunus-Schiebroek 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 27 oktober, 09:45 uur
    CWO JO10-2 - Hermes DVS JO10-1
  • zaterdag 27 oktober, 14:30 uur
    LYRA 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 27 oktober, 08:45 uur
    Victoria'04 JO11-2 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 27 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - BVCB JO11-2
  • zaterdag 27 oktober, 11:30 uur
    Bolnes JO17-1 - Hermes DVS JO17-2
  • zaterdag 27 oktober, 12:00 uur
    Hermes DVS 2 - Zwaluwen 3
  • zaterdag 27 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - St.Hooger JO9-1
  • zaterdag 27 oktober, 10:45 uur
    sv Poortugaal JO13-3G - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 27 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - PPSC JO17-1
  • zaterdag 27 oktober, 14:30 uur
    Rhoon 6 - Hermes DVS 5
  • maandag 29 oktober, 18:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - BVCB JO13-3

Cricketprogramma voor Zaterdag 7 juli en Zondag 8 juli a.s.

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 7 juli en zondag 8 juli a.s.

Zaterdag 7 juli

1. Sparta 3 - Hermes DVS 3                   Klasse 3A    2 X 40 overs                           aanvang 13.00 uur

2.HBS U17- Hermes DVS U17                U17B         2 X 30 overs                             aanvang 9.00 uur

3.Bloemendaal u15-Hermes DVS U15    Play-off TOP U15B 2x 30 overs               aanvang 13.00 uur , hoofdveld

4.HCC U11- Hermes DVS U11               U11 Zachte Bal  2 x 16 overs                   aanvang 9.00 uur

5.Hermes DVS U9- VCC U9                   U9  2 X 12 overs                                       aanvang 9.30 uur  veld 1

 

Zondag 8 juli

1.VVV 1- Hermes DVS 1                        Hoofdklasse 2 x 50 overs                      aanvang 11.00 uur

2. Hermes DVS 2- Sparta 2                    Klasse 2A   2 X 40 overs                      aanvang 13.00 uur

3.ACC Zomi-Hermes DVS Zomi             Zomipoule 1  2 x 35 overs                   aanvang  12.00 uur

4. Mini Seafarers- Mini Hurricanes         KNCB                                                   aanvang 9.00 uur


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

01-10-18 » Voetbaljeugd
01-10-18 » Voetbaljeugd
VOG
26-09-18 » Voetbaljeugd
14-09-18 » Voetbalsenioren
10-09-18 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.