• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3

Zomi

Ingedeeld in Zomipoule 1 spelen de Zomi"s een "bijna" gesloten competitie  in seizoen 2017. Uit Zomipoule 2 speelt het Zomiteam tegen CCG en VOC slechts éénmaal, tegen de overigen uit en thuis. Dit maakt een competitie van 12 wedstrijden, waarbij aangetekend alle wedstrijden meetellen voor de eindrangschikking

Gespeeld wordt 2 x 35 overs, Aanvang 13.00 uur. Zolang de jeugd speelt in de weekend op de zondag zal de aanvangstijd 12.00 uur zijn. ( weekend van zondag 11 juni)

1.Zondag      7 mei   Hermes DVS - ACC

2.Zondag      14 mei  Excelsior"20 - Hermes DVS  

3.Zondag      21 mei  CCG- Hermes DVS  

4.Zondag      28 mei  Hermes DVS - Rood en Wit 

5.Zondag      4 juni   Ajax Leiden - Hermes DVS

6.Zondag    11 juni  Hermes DVS - Qui Vive

8.Zondag 18 juni     Qui Vive - Hermes DVS

7.Zondag    25 juni   ACC - Hermes DVS  

Zondag 2 en 9 juli    Vrije weekenden

.Zondag    16 juli       Vrij weekend  ( verplaatst naar 16-07)

9.Zondag    23 juli   Hermes DVS - Excelsior"20

zondag  30 juli       vrij weekend

10.Zondag 6 aug    Hermes DVS - Ajax Leiden 

Zondag    13 aug  vrij weekend

11.Zondag  20 aug  Hermes DVS - VOC

12.Zondag  27 aug  Rood en Wit - Hermes DVS

 

  

 

 

 

 

 

 

Bekijk hier de gemiddelden 2016: Gemiddelden


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing