• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3

Under 17

Er wordt seizoen 2017 deelgenomen met een under 17-team aan de reguliere competitie.

Competitie wordt gespeeld met in totaal 9 teams en ontmoeten elkaar één keer.. Aan het einde van het cricketseizoen zal de Top 4 kruisfinales en finales spelen om het kampioenschap. De competitie wordt zondag 28-5 en Zondag 4 juni onderbroken daar deze twee weekenden het Flamingo-jeugdtoernooi zal worden afgewerkt. Buiten de Top 4 zullen de overige teams aan het einde van het seizoen mogelijk T20,s tegen elkander afwerken.

Under 17 speelt 2 x 30 overs, aanvangstijd 9.00 uur of anders i.o.o.

Het wedstrijdprogramma voor seizoen 2017 ziet er dan als volgt uit:

1. Zondag     7 mei      Hermes DVS - Quick Hg .

2.Zondag    14 mei      HCC -Hermes DVS     

3.Zondag    21 mei      VRIJ WEEKEND

zONDAG    28 mei      Flamingo-juniortoernooi

Zondag       4 juni        Flamingo-juniortoernooi ( finales)

4.Zondag  11 juni         Bloemendaal - Hermes DVS

5Zaterdag 17 juni        Hermes DVS - VRA.

6.Zaterdag 24 juni        Rood en Wit- Hermes DVS 

7.Zaterdag  1 juli          Hermes DVS - HBS

8.Zaterdag  8 juli          voor nu vrij, nieuwe datum tegen ACC wordt gezocht

9.Zaterdag 15 juli         Hermes DVS - VCC

Zaterdag   26 aug.        Kruisfinales Top 4 , overige teams mogelijk T20

Zaterdag   2 sept.          Finales Top 4 , overige teams mogelijk T20

 

 

 

 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing