• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2

Under 13

Under 13 PROGRAMMA SEIZOEN 2017

Geplaatst in poule A ( gevordenden) met Excelsior"20 , HBS 2 , VOC,  Quick hg,  HCC, en Sparta ( jongens uit België)  speelt Under 13 een halve competitie waarin we ieder team 1x treffen. Er volgt dan een splitsing in Top 3 en Bottom 4. De top 3 speelt daarna kruisfinles met de Teams Top 3 uit poule B. De bottom 4 speelt ook kruisfinales , met de Bottom 3 uit poule B.

Gespeeld wordt met 8 spelers en de wedstrijden zijn 2 x 20 overs.

Het wedstrijdprogramma ziet er dan als volgt uit:

Fase 1

1.Zondag    7 mei       Excelsior"20 - Hermes DVS

2.Zondag   14 mei      Hermes DVS - HBS 2

Zondag      21 mei      Hermes DVS - VCC   ( VRIENDSCHAPPELIJK!!!!)

3.Zondag  28 mei       VOC - Hermes DVS

4.Zondag  4 juni        Hermes DVS- Quick Hg

5.Zondag 11 juni       Hermes DVS - HCC

6.Zaterdag 17 juni    Herermes DVS- Sparta

Als 5e op de ranglijst speelt Under 13 kruisfinales met de bottom 4 van poule B

Fase 2

7.Zaterdag 24 juni     Bottom 4    HBS 1 (B6) - Hermes DVS ( A5)

8.Zaterdag  1 juli       Bottom 4    VRA ( B7) - Hermes DVS (A5)

9.Zaterdag  8 juli       Bottom 4    Hermes DVS (A5)- Kampong (B4)

10.Zondag 27 aug.    Bottom 4    Hermes DVS (A5- Rood en Wit (B5 )

 

 

 

 

 

 

 

 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing