• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1

Tweede

Hermes DVS 2 is voor seizoen 2017 ingedeeld in de overgangsklasse A 

2 x 40 overs,  aanvang 13.00 uur ( of eerder i.o.o)

Het wedstrijdprogramma ziet er als volgt uit:

1.Zondag  14 mei           Kampong 2 - Hermes DVS 2

2.Zondag  21 mei          Hermes DVS 2- Excelsior"20 2

3.Donderdag 25 mei     VRA 3 - Hermes DVS 2

4.Zondag 28 mei           Hermes DVS 2 - HMS 1

5.Zondag 4 juni             Hermes DVS 2 - Quick 1888 1

6.Zondag 11 juni           Eindhoven 1 - Hermes DVS 2

7.Zondag 18 juni           Hermes DVS 2 - VOC 2

8.Zondag 25 juni          verplaatst naar 23-07

9.Zondag  2 juli             Excelsior"20 2 - Hermes DVS 2

10.Zondag 9 juli            Hermes DVS 2 - VRA 3

11.Zondag 16 juli           HMS 1 - Hermes DVS 2

8..Zondag 23 juli              Hermes DVS 2- Kampong 2

Zondag 30 juli   vrije weekenden

12.Zondag 6 aug            Quick 1888 1 - Hermes DVS 2

13.Zondag 13 aug           Hermes DVS 2 - Eindhoven 1

14.Zondag 20 aug           VOC 2 - Hermes DVS 2

 

               


 

 

Bekijk het hele competitieschema en uitslagen Eerste Klasse 2016 hier.

Bekijk hier de gemiddelden van 2016: Gemiddelden


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing