Ardennenkamp


Meiden en Dames,

 

Het was weer zover, het befaamde weekend stond weer voor de deur op 18 april.

We gingen met de eerste ploeg verzamelen bij Hermes. De vertrektijd was 12 uur, wat al gauw wat later werd maar dat mocht de pret niet drukken.

Een ander iets wel want we kregen het bericht dat opa, oma en Reina niet meegingen want opa en Reina waren ziek, nou dat sloeg in als een bom, jammer hoor. We zullen hun wel missen. Opa en Reina beterschap.

Wij dus op weg naar de bestemming, we moeten zeggen een prachtige reis hoor en na een paar stops kwamen we aan in Residance de L Ambleve, een prachtig en oud hotel langs de weg .

Op het eerste gezicht dacht je wat oud. Maar toen we binnenkwamen bleek al gauw dat we in een goed verzorgd hotel terecht waren gekomen met veel ruimte en veel spullen voor het koken en eten. Het was van alles voorzien.

Natuurlijk eerst de bar bekeken, maar dat zat wel goed. Toen de slaapkamers, die haast al werden ingedeeld door sommige meiden en dames, tot het bericht kwam dat Cas de kamer indeling nog moest maken dus moest iedereen maar even wachten. Maar de slaapkamers zagen er ook goed uit.

Nou dan de rest maar bekijken en op naar de recreatiezaal. Nou dat was ook wel wat voor onze feestcommissie daar konden ze wel wat mee. Er werden al gelijk plannen gemaakt. Na alle dingen gezien te hebben, gingen we maar de wagens uitpakken. Ik moet zeggen het samenwerken ging fantastisch hoor, iedereen hielp een handje en alles was dan ook zo ingeruimd en klaar voor de opvang van de tweede groep.

Na wat gegeten te hebben, zijn we aan de koffie gegaan en daarna een kleine versnapering wachtend op de tweede groep. Dat duurde tot laat in de avond, tussen 10 uur en 11 uur stroomden ook zij binnen.

Wij dachten nou die zijn versleten als ze binnen komen, maar alles behalve dat. Al gauw werden de inmiddels ingedeelde kamers bezocht en er werd wat gegeten door de meeste van de tweede groep.

In de recreatiezaal werd hard gewerkt door Mario (onze gangmaker), Martin en Tim die alles in gereedheid maakten voor de feestvreugde. De jongste meiden gingen onder leiding van Mario feesten. Wat hadden die kids een energie na zo een lange reis. Dat vond Mario wel wat en hij hield ze wel bezig.

Nadat de meiden en dames afdropen hielden de kleinsten het nog langer vol. In de kantine zaten de mensen die alles moesten proeven en dat lukte ook wel.

Jill, Nicole, Ayumi en Lana zaten de plannen verder uit te werken, later ook met hulp van Femke. Het liep niet zo gesmeerd maar meiden het was voor jullie de eerste keer om zoiets te doen dus dan loopt het niet zo op rolletjes. Maar je moet zo denken, de eerste keer gaat het rot en de volgende keer loopt het op rolletjes. En gelukkig is Femke de beroerdste niet en zij helpt jullie wel.

Nou na een lange avond en voor sommige een lange nacht was het om 3.30 uur rustig in het hotel en was iedereen in diepe rust.

Zaterdag om zeven uur waren de eerste alweer in touw om het ontbijt te verzorgen want met een goed ontbijt begint de dag. Na een lang ontbijt was iedereen weer het mensje en klaar voor de zaterdag. Sommige gingen op weg om te zoeken naar een goede plek om spelletjes met de jongere kids te doen. Wulf ging met de jongste meiden even naar een voetbalveld en de rest was bezig plannen te smeden voor het feest en de gezellige avond.

Nou die dag ging het overdag lekker relaxt hoor. Tegen de avond zag je sommige ineens veranderen, we zagen ineens gezichten die we nog niet gezien hadden. De kids lekker gesminkt en verkleed, toppie hoor, kids en de vraag was, wie de meest foute kleding had. Uiteindelijk won Isabella de prijs voor de best verklede persoon.

Die avond werden we trouwens geconfronteerd met een nieuwkomer, de zus van Bert en Laura, al wilde Laura weinig van haar zus weten. Maar Bert kon heel goed met haar overweg. Even voorstellen BERTHA. Nou wat had die een lol die avond. Ze viel ook gelijk op een van onze vrijgezellen die haar wel bezig hield met dansen. Ze konden het al gauw met elkaar vinden en ze zijn ook gekozen tot het stel van de avond. Het werd een heel gezellige avond met Mario en Martin als de discjockeys. Al gauw was duidelijk dat de avond een succes zou worden en iedereen kwam in een vrolijke bui.

Het feesten werd even onderbroken voor een spelletje Hermes DVS spijkers onder leiding van het evenemententeam. Dat was ook geweldig hoor en we hadden na een tijdje een winning team, team 7. Na het uitreiken van de prijzen ging de avond over in een knallend feest. Iedereen had het goed naar zijn zin, er waren zelfs speciale gasten overgekomen, de Spice girls en wat bleek. Tot onze verbazing deed Bertha daar in mee, dat had toch niemand verwacht. Maar alles werd toch maar uit de kast gehaald hoor ongelooflijk.

En onze Cas dan, die heeft het ook al zo naar zijn zin gehad. Hij liep ineens als spreekstalmeester en als Andre Hazes door de zaal en hij had er geen moeite mee als er niemand was want dan ging hij wel alleen de dansvloer op. Het was een geweldige avond hoor, een donker puntje was wel dat Jill laat op de avond er een beetje doorheen ging maar niet verwonderlijk want die meid heeft een hoop werk verzet om de avond een succes te maken. Toppie hoor Jill, de avond was geslaagd meid, iedereen was tevreden en had het naar zijn zin. Je bent een topper. Ja en die andere meiden niet vergetend natuurlijk he Nicole, Ayumi en Lana last but not least Femke. Nou die avond was weer een gezellig geworden en in de laatste uurtjes ging het weer over in rust.

Hoewel rust, daar was nog Bertha die een bed aan het zoeken was maar niets kon vinden. Eerst nog maar even bij de kamer van haar vriend gaan kijken of ze daar dan misschien bij kon slapen. Hij had gezegd in het eerste bed onder. Goed onthouden hoor. Afijn, er was niets anders dus dan toch maar naar kamer 9. Een niets vermoedende vader die dacht dat zijn dochter naast zijn bed stond te huilen draaide zich om en keek in de grote ogen van niemand anders dan Bertha. De vader zei, he wat doe jij hier, ga lekker naar je vriend. En ja hoor toen zij eenmaal doorhad dat hij in het tweede bed lag dook zij erbij. In die tijd was ook haar hele begeleidende team meegekomen, waardoor de slaapkamer was gevuld met negen personen. Iedereen was wakker behalve de vriend. Na wat lieve aaien werd haar vriend nog steeds niet wakker. Dus besloot ze toch maar naar de kamer van haar broer te gaan. Ja, die zou haar niet in de steek laten en stond zijn bed af aan haar. De nacht was weer begonnen en de rust was weer gekeerd.

Zondag, om 7 uur waren sommige mensen alweer bezig met het ontbijt voor die vele mondjes en monden. Ik moet zeggen op het eten kon niemand zeggen honger te hebben want er stond zat op tafel. Na de koffie en het ontbijt werd er ingeladen voor een verrassingstocht. Femke heeft weer groepen gemaakt en die gingen een speurtocht maken. Een paar mensen bleven achter om de boel een beetje aan kant te werken, dat gebeurde trouwens met veel plezier hoor. En er bleven een paar meiden achter want die gingen om twaalf uur weer op de terug reis i.v.m. examens. Ze reden met de camper van Melissa haar ouders mee naar huis, bedankt hiervoor trouwens want die twee meiden hadden die tijd hard nodig. Nou die zondag verliep lekker. Na een paar uurtjes kwam iedereen weer binnenlopen.

Ondertussen had Cas weer wat boodschappen gehaald en hadden de achterblijvers alles klaargezet om de mondjes weer te vullen. Na weer een lekkere barbecue waren de magen alweer gevuld en kwam het punt om te gaan pakken en naar huis te gaan. Zo gezegd, zo gedaan. Om een uur of drie stond alles weer klaar en gingen er mensen met vereende krachten gauw de boel aan kant brengen en klaar maken voor vertrek. Na alles ingeladen te hebben werd er aanstalten gemaakt te vertrekken, tussen half vier en vijf was het zover en kwam de caravaan in beweging. Na een lekkere terug reis kwamen we om 19.30 uur weer terug bij hermes. We keken nog even terug op een heel prettig en lollig weekend. Hierbij wil ik gelijk Cas en Wulf bedanken voor de voortreffelijke organisatie van dit weekend. En natuurlijk Jill, Nicole, Ayumi, Lana en Femke voor de organisatie van de evenementen. Het was natuurlijk ook leuk om Martin, Yvon en Mario er weer bij te hebben. Nou het zit er weer op. We hopen dat de komende jaren net zo gezellig zijn als deze maar dat lukt best met deze club mensen.

 

Bedankt.

 

P.S.

Even voor onze meiden M1. Nou meiden het weekend zit er weer op, nu maar gaan proberen de laatste twee wedstrijden met winst af te sluiten. Wie weet wat er daarna nog allemaal gebeurd. Jullie kunnen het meiden, wij staan achter jullie en lukt het niet kampioen te worden dan blijven jullie toch onze kanjers hoor. De wereld vergaat niet als het niet lukt. Maar we hopen dat het lukt want jullie verdienen het en Cas ook natuurlijk he. Nou meiden doe gewoon of het normale wedstrijden zijn en doe je best.

Jullie trotse verslaggever

Bertus.

 

 

 


Share online


Evenementen

16-06-12
20:00 uur
Hermes LIVE
08-06-12
18:00 uur
Voetbalkamp D/C
02-06-12
14:00 uur
Ouder-kind Toernooi

Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing

Feyenoord Amateurpartner



© Copyright 2007-2012 - Hermes DVS
Contact info@hermesdvs.nl