• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1

Cricketprogramma van woensdag 5 juli t/m zondag 9 juli a.s.

Hierbij het cricketprogramma van woensdag 5 juli tot en met zondag 9 juli a.s.

Woensdag 5 juli

1.Twenty20  in het kader van PCL-Holland Leaque                                                 aanvang 18.00 uur  , veld 1

Zaterdag 8 juli

Hermes DVS UNDER 17  Vrij weekend/geen wedstrijd

1. Hermes DVS U15-Quick Hg U15      Under 15 kruisfinales, 2 x 30 overs ,            aanvang 9.00 uur , veld 1

2. Hermes DVS U13- Kampong U13,   Under 13 kruisfinales , 2 x 20 overs             aanvang 9.00 uur , veld 2

3. Hermes DVS U9-Ajax Leiden U9     Under 9 poule , 2 x 12 overs                         aanvang 9.00 uur , kunstgrasveld

4.Golden Oldies-toernooi   Beide velden 2 x 15 overwedstrijden                            aanvang 13.00 uur

Zondag 9 juli

1. HCC 1 - Hermes DVS 1 , Topklasse , 2 x 50 overs                                               aanvang 11.00 uur

2.Hermes DVS 2 - VRA 3 ,  Overgangsklasse , 2 x 40 overs                                    aanvang 12.00 uur , veld 1

3.Hermes DVS 3- Ghausia CC 3 , Klasse 3 a , 2 x 40 overs                                    aanvang 13.00 uur , veld 2                       


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing