• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5

Cricketprogramma voor vrijdag 30 juni t/m zondag 2 juli a.s.

Hierbij het cricketprogramma voor vrijdag 30 juni tot en met zondag 2 juli a.s.

7Vrijdag 30 juni

1. Hermes DVS U17 - VCC U17      Under 17 poule , 2 x 30 overs        aanvang 17.00 uur     veld 2

2.Twenty20   PCL Holland Leaque    2 x 20 overs                                 aanvang 18.00 uur     veld 1

Zaterdag 1 juli

1. Hermes DVS U17- HBS U17             Under 17 poule , 2 x 30 overs           aanvang 9.00 uur   veld 1

2. Hermes DVS U15- Quick Hg u15      Under 15 poule , 2 x 30 overs           aanvang 9.00 uur  veld 2   ( kruisfinale wedstrijd 2)

3. VRA U13- Hermes DVS U13             Under 13 poule , 2 x 20 overs           aanvang 9.00 uur               (kruisfinale wedstrijd 2)

4.VOC U9- Hermes DVS U9                   Under 9 poule , 2 x 12 overs           aanvang 9.00 uur  

5. Ned-Cleaning Sponsor- en fmilie, vriendendag op beide velden                 aanvang 13.00 uur op beide velden (deelname 4 teams)

Zondag 2 juli

1 Hermes DVS 1- Quick Hg 1 ,  Topklasse  2 x 50 overs                                aanvang 11.00 uur  , veld 1

2.Excelsior"20 2- Hermes DVS 2 , Overgangsklasse A , 2 X 40 overs           aanvang 12.00 uur

3.Hermes DVS 3 - Punjab CC 3 , Klasse 3a , 2 x 40 overs                            aanvang 13.00 uur   veld 2

Zomi vrij weekend

 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing