• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5

Start kruisfinales a.s. zaterdag 24 juni voor Under 13 en Under 15

Under 13

Als 5e geeindigd op de ranglijst van Under 13 poule A ,  met 6  gespeelde wedstrijden, waarvan twee overwinningen gaan a.s. zaterdag 24 juni de kruisfinales van start met de bottom 4 van Poule B. Voor het eerst in de gevordenden poule heeft Under 13 bowlend en fieldend het er heel behoorlijk vanaf gebracht. Battend is er nog wel wat  werk te verrichten., echter per wedstrijd is daar ook progressie te zien.

Her vervolgprogramma ziet er dan als volgt uit:

1. Zaterdag 24 juni    HBS 1 (B6) - Hermes DVS (A5)

2.Zaterdag 1 juli       VRA (B7) -  Hermes DVS (A5)

3.Zaterdag 8 juli      Hermes DVS (A5) - Kampong ( B4)

4. Zondag 27 aug   Hermes DVS (A5) - Rood en Wit ( (B5)

 

 

Under 15

Als 4e geeindigd in de poule Under 15 voor beginners heeft Under 15 het in combinatie met Mop uit Vught het uiteindelijk goed gedaan. Een leuke mix van enkele al wat gevorderden en kinderen die heel leuk meedoen is het tot een team geworden wat tot volle tevredenheid meedraait in deze competitie. Het gemis in enkele wedstrijden van de "betere" spelers maakt het behalen van de Top 4 tot een geweldige prestatie.

Nu de kruisfinales gaan beginnen voor de Top 4, en de Top 4 elkaar nog eenmaal treffen ,  waarbij de puntentelling opnieuw begint maakt onze Under 15 zeker kans op het Kampioenschap van deze poule.

Het vervolgprogramma ziet er als volgt uit:

1.Zaterdag  24 juni    HBS - Hermes DVS

2.Zaterdag  1 juli       Hermes DVS - Quick Hg 1

3.Zaterdag  8 juli      Quick Hg 2 - Hermes DVS

Zondag  27 aug        Evt nog Twenty20- Programma  NNB 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing