• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Nieuwenhoorn, JO9-3G
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Abbenbroek 4
  • zaterdag 21 oktober, 11:00 uur
    Hermes DVS JO19-1 - Gr. Willem V.A.C. JO19
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - VFC JO11-9
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - SVV JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - CWO JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 21 oktober, 10:15 uur
    BVCB MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 21 oktober, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Den Hoorn JO17-6
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Berkel JO15-2
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 21 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Rhoon 6
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - PPSC 1
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VVOR JO13-4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 21 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - De Betrokken Spartaan JO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2

Afsluiting voetbalseizoen: Schiedams kampioenschap

Aanstaande zaterdag, 17 juni, vindt dit jaar alweer voor de 3e keer het Schiedams kampioenschap plaats.
 
Op het terrein van SVV wordt er, vanaf 10.00 uur in twee poules van vier clubs, gestreden om een finaleplaats. De wedstrijden duren 20 minuten. De finale is om 14.45 uur.
 
Poule A
HBSS
PPSC
Kethel Spaland (zo)
SVV (za)
 
Poule B
Hermes-D.V.S.
Kethel Spaland (za)
SVV (zo)
Excelsior ‘20
 
Het belooft een leuke dag te worden met interessante wedstrijden. Kom ook gezellig!!


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing