• vrijdag 22 september
    Hermes Open Golftoernooi
  • zaterdag 26 augustus
    Open voetbaltrainingsdag
  • woensdag 30 augustus, 18:15 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Rokeby School o11
  • woensdag 30 augustus, 19:15 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Rokeby School o13
  • maandag 28 augustus, 19:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Sparta JO15-1
  • woensdag 30 augustus, 18:15 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Rokeby School o11
  • dinsdag 29 augustus, 19:00 uur
    Hermes DVS JO19-1 - MSV71 JO19-1
  • woensdag 30 augustus, 00:00 uur
    Hermes-D.V.S. 1 - HBSS
  • zondag 27 augustus, 14:00 uur
    Hermes-D.V.S. 1 - Kwekkercup (terrein VFC)
  • donderdag 24 augustus, 20:00 uur
    Hermes-D.V.S. 1 - Kwekkercup (terrein VFC)

Cricketprogramma van woensdag 7 juni tot en met zondag 11 juni

Hierbij het cricketprogramma van woensdag 7 juni tot en met zondag 11 juni.....

Woensdag 7 juni                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Twenty20 ,  Lahore - Gujranwala,  2 x 20 overs                                        aanvang 18.00 uur , veld 1

( wedstrijd in het kader van PCL-Holland Leaque)

Zaterdag 10 juni

1.Hermes DVS 1 - Excelsior"20 1 , Topklasse , 2 x 50 overs                     aanvang 11.00 uur , veld 1

2. Quick Hg Zami-Excelsior"20 Zami , Zamipoule 1, 2 x 35 overs             aanvang 13.30 uur  veld 2

Zondag 11 juni

1.Hermes DVS 1- Excelsior"20 1 , Twenty20, poule Rijnmond                   aanvang 15.00 uur , veld 1

Voorwedstrijd Hermes DVS Under 13 en Under 9                                      aanvang  13.00 uur, veld 1

2.Eindhoven 1 - Hermes DVS 2,  Overgangsklasse A, 2 X 40 overs          aanvang  12.00 uur

3.Sparta 3 - Hermes DVS 3      , Klasse 3A , 2 X 40 overs                         aanvang  12.00 uur

4.Hermes DVS Zomi-Qui Vive Zomi, Zomipoule 1, 2 x 35 overs                aanvang 13.00 uur , veld 2

5. Bloemendaal U17-Hermes DVS U17, Under 17, 2 x 30 overs               aanvang 9.00 uur

6.Hermes DVS U15-Quick Hg u15, U15, 2 X 30 overs                              aanvang 9.00 uur ( Locatie Mop)

7.Hermes DVS U13- HCC U13, Under 13 A , 2 X 20 overs                       aanvang 9.00 uur , veld 2

8.Punjab CC U9-Hermes DVS U9 , U9  2 X 12 overs                                aanvang 9.00 uur

 

 

 


Agenda
Bekijk de hele agenda
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing