• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 21 oktober, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Den Hoorn JO17-6
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Berkel JO15-2
  • zaterdag 21 oktober, 10:15 uur
    BVCB MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - De Betrokken Spartaan JO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - SVV JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VVOR JO13-4
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - PPSC 1
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - CWO JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Abbenbroek 4
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - VFC JO11-9
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Nieuwenhoorn, JO9-3G
  • zaterdag 21 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Rhoon 6

Cricketprogramma van woensdag 7 juni tot en met zondag 11 juni

Hierbij het cricketprogramma van woensdag 7 juni tot en met zondag 11 juni.....

Woensdag 7 juni                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Twenty20 ,  Lahore - Gujranwala,  2 x 20 overs                                        aanvang 18.00 uur , veld 1

( wedstrijd in het kader van PCL-Holland Leaque)

Zaterdag 10 juni

1.Hermes DVS 1 - Excelsior"20 1 , Topklasse , 2 x 50 overs                     aanvang 11.00 uur , veld 1

2. Quick Hg Zami-Excelsior"20 Zami , Zamipoule 1, 2 x 35 overs             aanvang 13.30 uur  veld 2

Zondag 11 juni

1.Hermes DVS 1- Excelsior"20 1 , Twenty20, poule Rijnmond                   aanvang 15.00 uur , veld 1

Voorwedstrijd Hermes DVS Under 13 en Under 9                                      aanvang  13.00 uur, veld 1

2.Eindhoven 1 - Hermes DVS 2,  Overgangsklasse A, 2 X 40 overs          aanvang  12.00 uur

3.Sparta 3 - Hermes DVS 3      , Klasse 3A , 2 X 40 overs                         aanvang  12.00 uur

4.Hermes DVS Zomi-Qui Vive Zomi, Zomipoule 1, 2 x 35 overs                aanvang 13.00 uur , veld 2

5. Bloemendaal U17-Hermes DVS U17, Under 17, 2 x 30 overs               aanvang 9.00 uur

6.Hermes DVS U15-Quick Hg u15, U15, 2 X 30 overs                              aanvang 9.00 uur ( Locatie Mop)

7.Hermes DVS U13- HCC U13, Under 13 A , 2 X 20 overs                       aanvang 9.00 uur , veld 2

8.Punjab CC U9-Hermes DVS U9 , U9  2 X 12 overs                                aanvang 9.00 uur

 

 

 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

13-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing