• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 21 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - De Betrokken Spartaan JO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Nieuwenhoorn, JO9-3G
  • zaterdag 21 oktober, 10:15 uur
    BVCB MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - VFC JO11-9
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - SVV JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Rhoon 6
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Abbenbroek 4
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - PPSC 1
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - CWO JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Den Hoorn JO17-6
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VVOR JO13-4
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Berkel JO15-2

Cricketprogramma van donderdag 25 mei tot en met zondag 28 mei a.s.

Hierbij het cricketprogramma van donderdag 25 mei tot en met zondag 28 mei a.s.

Donderdag 25 mei                                                                                                                                                                                                                                                                             1.ACC 1- Hermes DVS 1  ,                               Topklasse , 2 x 50 overs,                                 aanvang 11.00 uur

2.VRA 3-Hermes DVS 2 ,                                 Overgangsklasse A, 2 X 40 overs                   aanvang 12.00 uur

3.Hermes DVS 3-Concordia 3                          Klasse 3A, 2 X 40 overs                                  aanvang 12.00 uur, veld 1

Zaterdag 27 mei

1. Hermes DVS 1- Dosti CC 1                         Topklasse , 2 x 50 overs                                  aanvang 11.00 uur , veld 1

Zami vrijweekend

Zondag 28 mei

1.Hermes DVS 2 - HMS 1,                              Overgangsklasse A, 2 X 40 overs                   aanvang 12.00 uur , veld 1

2.Punjab CC 4- Hermes DVS 3                        Klasse 3A, 2 X 40 overs                                 aanvang 12.00 uur

3.Hermes DVS Zomi-Rood en Wit Zomi           Zomipoule 1, 2 X 35 overs                             aanvang 13.00 uur, veld 2

Under 17 vrij weekend ivm Flamigotoernooi op @VOC en @Kampong

Under 15 vrij weekend

4.VOC U13-Hermes DVS U13                         Under 13 poule A, 2 X 20 overs                      aanvang 9.00 uur

5.Hermes DVS U9- VOC U9                            Under 9, 2 x 12 overs                                      aanvang 9.00 uur of i.o.o. wat later, veld 2

       

  


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

13-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing