• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - PPSC 1
  • zaterdag 21 oktober, 10:15 uur
    BVCB MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Den Hoorn JO17-6
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Berkel JO15-2
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VVOR JO13-4
  • zaterdag 21 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - De Betrokken Spartaan JO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Nieuwenhoorn, JO9-3G
  • zaterdag 21 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Rhoon 6
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Abbenbroek 4
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - VFC JO11-9
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - SVV JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - CWO JO11-3

Stef Kunst geselecteerd voor Under 15 Young Pro Series

Onder de naam Under 15  Young Pro Series is Stef Kunst geselecteerd voor een reeks wedstrijden. Twee teams , young Seafarers en young Hurricans , worden samengesteld uit een kleine 30 spelers. De speeldate zijn zaterdag 13 mei ( locatie VRA) , zaterdag 27 mei ( locatie Excelsior"20) , zaterdag 10 juni ( locatie Salland), zondag 25 juni ( Locatie nnb) en Zondag 9 juli ( locatie nnb) Alle wedstrijding hebben een aanvang van 11.00 uur

Voor deze serie wedstrijden zijn de volgende spelers geselecteerd:

Aryan Dutt, Aarav Radhakrisha (VCC), Vikramijt Singh , Debrap Dasguta, Lancelot Bloemen, Udit Nasher , Zamaan Kahn( VRA), Shariz Ahmed ( Groen Wit), Arnav Jain, Alexander de Graaff, Kaelen Albada Jelgersma ( Rood en Wit) , Govert Trappenburg ( Quick Hg), Jamieson Mulready, Shreyas Potdar, Anman Zaidi, Krishnan Kandyoor, Aruaan KumarShirase Rasool (ACC),  Dietmer Hennop, Sebo Hammer, Jort Moens ( HCC), Shobit Brijesh, Daniel Hussein,  ( VOC) , Stef Kunst ( Hermes DVS), Matthijs Schewe, Stan van Troost ( Excelsior"20) en Pierre Jacod ( Kampong)


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

13-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing