• zondag 27 mei
    Toernooi
  • zaterdag 17 maart
    Disco
  • zaterdag 16 december, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - OVV JO11-3
  • zaterdag 16 december, 10:30 uur
    Sportclub Monster MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 16 december, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 16 december, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Victoria'04 8
  • zaterdag 16 december, 08:30 uur
    VFC JO11-9 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 16 december, 11:00 uur
    VFC JO13-3 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 16 december, 00:00 uur
    Hermes DVS 5 - Brielle 8
  • zaterdag 16 december, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Neptunus-Schiebroek JO17-1
  • zaterdag 16 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Naaldwijk JO9-2
  • zaterdag 16 december, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - PPSC JO15-2
  • zaterdag 16 december, 12:30 uur
    Hermes DVS JO15-1 - PPSC JO15-1
  • zaterdag 16 december, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - Honselersdijk JO19-2
  • dinsdag 19 december, 19:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - DVO '32 JO19-1
  • zaterdag 16 december, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - HWD 1
  • zaterdag 16 december, 10:30 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Meeuwenplaat JO17-1
  • zaterdag 16 december, 10:00 uur
    Vlotbrug JO11-1 - Hermes DVS JO11-1

Standen jeugdteams t/m zaterdag 29 april 2017

Tussenstandentanden/Eindstanden jeugdteams Hermes-D.V.S. 2016/2017

 

Onder 9-1 (2e klasse 3)                                 Onder 9-2 (7e klasse 12)           

1.Lyra O9-1                     16 - 32                   1.Pernis O9-1                  14 - 36

2.MSV ’71 O9-1               16 - 31                   2.Kethel Spaland O9-3    15 - 31

3.Zwaluwen O9-1            16 - 30                   3.Spijkenisse O9-8                    16 - 27

4.KMD O9-1                     15 - 29                   4.Excelsior ’20 O9-6        16 - 23

5.Schipluiden O9-1         15 - 23                   5.De Betr. Spart. O9-6     14 - 19

6.Kethel Spaland O9-1    16 - 19                   6.Hermes-D.V.S. O9-2     15 - 15

7.Westlandia O9-2           16 - 17                   7.VFC O9-6                      14 - 14

8.Hermes-D.V.S. O9-1     15 - 8                     8.Poortugaal O9-3           15 - 13

9.Rozenburg O9-1           13 - 7                     9.JHR O9-3                      15 - 12

 

Onder 9-3 (9e klasse 16)                               Onder 11-1 (3ee klasse 06)

1.CWO O9-2                     17 - 43                   1.HWD O11-1                  17 - 42

2.Excelsior ’20 O9-5        17 - 43                   2.Hermes-D.V.S. O11-1   18 - 40

3.VDL O9-6                      18 - 38                   3.Nieuwerkerk O11-5      16 - 34

4.HBSS O9-3                   17 - 33                   4.VFC O11-2                              15 - 27 

5.Zwaluwqen O9-4          18 - 32                   5.Zestienhoven O11-3     17 - 27

6.SVV O9-3                      17 – 24                   6.Zwaluwen O11-4          16 - 25

7.Hermes-D.V.S. O9-3     18 - 11                   7.GLZ Delfshaven O11-2 17 - 19

8.SV Charlois O9-8         16 - 10                   8.Barendrecht O11-5       18 - 16

9.Kethel Spaland O9-4    16 - 7                     9.HOVDJSCR                  16 - 6

10.VFC O9-15                  12 - 0                     10.Blijdorp O11-3            18 - 4                                                                     

 

Onder 11-2 (5e klasse 05)                             Onder 11-3 (6e klasse 05)         

1.Hekelingen O11-4         17 - 39                   1.MVV ’27 O11-3              16 - 33

2.HBSS O11-1                 18 - 36                   2.Kethel Spaland O11-3  15 - 32

3.Rijnm.Hoogvl.S O11-1  18 - 35                   3.Maense O11-4              16 - 31

4.Smitshoek O11-5         18 - 29                   4.Excelsior M O11-4        15 - 25

5.MVV ’27 O11-2              18 - 27                   5.Zwaluwen O11-6          15 - 20

6.Hermes-D.V.S. O11-2   18 - 24                   6.Excelsior ’20 O11-5      16 - 20

7.DVO ’32 O11-1              17 - 21                   7.De Betr. Spart. O11-4   15 - 19

8.Zwaluwen O11-5          18 - 18                   8.Hermes-D.V.S. O11-3   16 – 18

9.Spijkenisse O11-7        18 - 14                   9.Victoria ’04 O11-3         16 – 1

10.VFC O11-5                  18 - 4   

 

Onder 11-4 (9e klasse 17)                             Onder 11-5 (10e klasse 14)       

1.Rhoon O11-7                18 - 52                   1.Hermes-D.V.S. O11-5   9 -    25

2.Oude Maas O11-5         18 – 46                  2.Lyra O11-10M               10 – 18

3.Zuidland O11-3            18 - 35                   3.Naaldwijk                     10 - 7

4.Hermes-D.V.S. O11-4   17 - 30                   4.Maasijk O11-5              9 -   15

5.Hekelingen O11-9         18 - 26                   5.Victoria ’04 O11-7         10 - 13

6.Rijnm.Hoogvl.S O11-2  18 - 24                   6.Honselersdijk O11-4    8 -   9

7.Meeuwenplaat O11-3    18 - 17                   7.Berkel O11-10              11 - 9

8.SHO O11-10                 17 - 12                   8.Berkel O11-11              11 - 8 9.SJO/Korendijk O11-4G 18 – 12

10.Spijkenisse O11-13    18 - 3          

                              

Onder 13-1 (3e klasse 06)                              Onder 13-2 (5e klasse 07)         

1.Nieuwenhoorn O13-2   18 - 46                   1.Excelsior ’20 O13-4      17 - 47

2.AGE-GGK O13-1          16 - 43                   2.MVV “27 O13-2             18 - 41

3.GLZ Delfshaven O13-1 18 - 41                   3.VFC O13-5                              18 - 37

4.Kethel Spaland O13-2  18 - 27                   4.Zwaluwen O13-3          17 - 32

5.Leonidas O13-2            15 - 20                   5.De Betr. Spart. O13-3   17 - 27

6.Hermes-D.V.S. O13-1   16 - 17                   6.Kethel Spaland O13-3  18 - 26

7.SVV O13-2                              18 - 16                   7.Loosduinen O13-2          17 - 19

8.Zestienhoven O13-3     17 - 14                   8.Hermes-D.V.S. O13-2   18 - 13

9.Poortugaal O13-2         17 - 13                   9.Zestienhoven O13-4     18 - 6

10.SV Charlois O13-3      17 - 11                   10.HWD O13-2                 18 - 4

 

Onder 15-1 (2e klasse 02P)                           Onder 15-2 (3e klasse 04)         

1.Excelsior ’20 O15-1      17 - 42                   1.Besiktas O15-1             16 - 40

2.Kethel Spaland O15-1  17 - 34                   2.VFC O15-2                              16 - 32

3.CWO O15-1                  17 - 33                   3.Spartaan ’20 O15-5      16 - 29

4.SEP O15-1                              18 - 32                   4Spijkenisse O15-4          16 - 25

5.Hermes-D.V.S. O15-1   18 - 31                   5.Barendrecht O15-5       16 - 22

6.De Betr. Spart. O15-1   16 - 16                   6.GOZ O15-1                   16 - 22

7.Den Hoorn O15-2         17 - 16                   7.Zwaluwen O15-2           16 - 18

8.Maense O15-1              18 - 16                   8.Hermes-D.V.S. O15-2   16 - 10

9.Excelsior M O15-2        18 - 15                   9.ZBVH O15-1                 16 - 9

10.Blijdorp O15-1            18 - 9                    

 

Onder 15-3 (6e klasse 02)                             Onder 17-1 (2e klasse 13)         

1.Blijdorp O15-3              12 - 31                   1.Hermes-D.V.S. O17-1   15 - 34

2.PPSC O15-2                 12 - 30                   2.Oude Maas O17-1         15 - 32

3.Zwaluwen O15-4          13 - 24                   3.RVVH O17-2                 15 - 27

4.Excelsior ’20 O15-4      14 - 19                   4.Zwaluwen O17-2          16 - 24

5.Hermes-D.V.S. O15-3   14 - 19                   5.RDM O17-1                   15 - 20

6.Victoria O15-3              13 - 16                   6.Rijnm.Hoogvl. S O17-1 16 - 20

7.Victoria O15-4              13 - 6                     7.Smitshoek O17-3         16 - 16

8.VFC O15-7                              13 - 4                     8.Spijkenisse O17-3          16 - 13

                                                                     9.Leonidas O17-2            13 - 12

 

Onder 17-2 (6e klasse 04)                             Onder 19-1 (3e klasse 09)______

1.Victoria ’04 O17-3         14 - 35                   1.Zwaluwen O19-2          16 - 36

2.HBSS O17-2                 14 - 29                   2.Hermes-D.V.S. O19-1   16 - 34

3.PPSC O17-2                 14 - 25                   3.Westlandia O19-3         16 - 33

4.Hermes-D.V.S. O17-2   14 - 24                   4.VFC O19-4                              16 - 28

5.Hillegersberg O17-3     14 - 17                   5.DVO ’32 O19-1              16 - 24

6.TOGB O17-6                 14 - 10                   6.VOC O19-4                   15 - 19

7.MVV ’27 O17-4              14 - 10                   7.MVV ’27 O19-2              16 - 17

8.Nieuwerkerk O17-6      14 - 9                     8.Smitshoek O19-5         16 - 12

                                                                     9.Excelsior ’20 O19-3      16 - 4

 

Meisjes Onder 15-1 (2e klasse 5)                  Meisjes Onder 19-1 (2e klasse 2)

1.Spijkenisse MO15-1     10 - 24                   1.ZBVH MO19-1               14 - 39

2.CWO MO15-1                11 - 22                   2.Hermes-D.V.S. MO19-1 14 - 26

3.Slikkerveer MO15-1      9   - 21                   3.Hekelingen MO19-2      13 - 25

4.Hermes-D.V.S. MO15-1 10 - 19                   4.Zuidland MO19-1          13 - 25

5.Binnenmaas MO15-1    9  -  17                   5.Den Hoorn MO19-1      14 - 17

6.GHVV ‘13 MO15-1        8  -  13                   6.Dilettant MO19-1          14 - 14

7.Excelsior M MO15-1     10 - 13                   7.Naaldwijk MO19-1        14 - 11

8.Smitshoek MO15-2       10 - 11                   8.MVV ’27 MO19-1           14 - 1

9.NSVV MO15-1              11 - 11

10.PPSC MO15-1             10 - 10

11.Maasdijk MO15-1        11 - 8

12.SHO MO15-2              9  -  1          

 

Onder voorbehoud van typ- en spelfouten

27.04.2017

hj


Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

15-12-17 » Voetbaljeugd
09-12-17 » Voetbaljeugd
08-12-17 » Voetbalsenioren
02-12-17 » Voetbalsenioren
25-11-17 » Voetbaljeugd

Rugby nieuws

16-11-17 » Rugby
07-11-17 » Rugby
02-11-17 » Rugby
09-09-17 » Rugby
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing