• zondag 27 mei
    FAMILIEDAG 2018
  • zaterdag 12 mei
    Sponsordiner nieuwe clubhuis
  • zaterdag 28 april, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - HWD JO11-3
  • zondag 22 april, 12:00 uur
    Pretoria 4 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 april, 09:30 uur
    DVO '32 JO11-2 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 28 april, 11:30 uur
    MVV '27 JO11-4 - Hermes DVS JO11-4
  • zaterdag 28 april, 08:30 uur
    Zestienhoven JO9-6 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 april, 10:30 uur
    De Betrokken Spartaan JO11-2 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 28 april, 08:30 uur
    Blijdorp JO9-2 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 28 april, 12:30 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Brielle JO15-1
  • woensdag 25 april, 18:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - SEP JO13-1
  • zaterdag 28 april, 11:30 uur
    Excelsior'20 JO19-2 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 28 april, 12:30 uur
    Hermes DVS 5 - LYRA 12
  • zaterdag 28 april, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - PPSC JO17-1
  • woensdag 25 april, 19:00 uur
    Pernis JO13-2 - Hermes DVS JO13-2
  • zondag 29 april, 11:00 uur
    Victoria'04 4 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 april, 14:00 uur
    DVO '32 4 - Hermes DVS 4
  • woensdag 25 april, 20:00 uur
    Hermes DVS 5 - Maasdijk 4
  • dinsdag 24 april, 20:00 uur
    Hermes DVS 1 - Leonidas 1

Jeugdtrainingen nieuwe leeftijdsgroepen vanaf 8 mei.

Trainingsschema  van maandag  8 mei  2017 tot en met donderdag 22 juni 2017.

 

Wat betreft de trainingsvelden:

We hebben de gehele week veld 23 F ( kunstgrasveld ) tot onze beschikking en we hebben een aantal uren veld 19 (= oude Hargasportveld) om op te trainen.
Sommige groepen zullen in overleg met Rico Uytdebroek ( Hoofd Opleidingen ) en wisselschema hanteren.
 

Voor spelers die andere sportverplichtingen hebben wordt uiteraard begrip getoond. Het is wel netjes om je afwezigheid door te geven.

 Trainingsgroepen.

 De KNVB hanteert leeftijdsgroepen  per geboortejaar.

JO 8                 : geboortejaar 2010
JO 9                  : geboortejaar 2009
JO 11                : geboortejaar 2007 en geboortejaar 2008
JO 13                : geboortejaar 2005 en 2006
JO 15 /MO 15   : geboortejaar 2003 en 2004
JO 17                : geboortejaar 2001 en 2002
JO 19/MO 19    : geboortejaar 1999 en 2000

Maandag

Tijd

Groep

18.00.-19.00.

JO 11

18.00.-19.00.

JO 13

19.00.-20.15.

MO 15/19

19.00.-20.15.

JO 15

Dinsdag

18.00.-19.00.

JO 8 en JO 9

19.00.-20.15.

JO 17

19.00.-20.15.

JO 19

20.15.-21.45.

Zondagselectie

 Woensdag

Tijd

Groep

18.00.-19.00.

JO 11

18.00.-19.00.

JO 13

19.00.-20.15.

MO 15/19

19.00.-20.15.

JO 15

19.00.-20.15.

Senioren

Donderdag

18.00.-19.00.

JO 8 en JO 9

19.00.-20.15.

JO 17

19.00.-20.15.

JO 19

20.15.-21.45.

Zondagselectie


Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

21-04-18 » Voetbalsenioren
20-04-18 » Voetbaljeugd
12-04-18 » Voetbaldames
11-04-18 » Voetbaljeugd
06-04-18 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing