• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2

Jeugdtrainingen nieuwe leeftijdsgroepen vanaf 8 mei.

Trainingsschema  van maandag  8 mei  2017 tot en met donderdag 22 juni 2017.

 

Wat betreft de trainingsvelden:

We hebben de gehele week veld 23 F ( kunstgrasveld ) tot onze beschikking en we hebben een aantal uren veld 19 (= oude Hargasportveld) om op te trainen.
Sommige groepen zullen in overleg met Rico Uytdebroek ( Hoofd Opleidingen ) en wisselschema hanteren.
 

Voor spelers die andere sportverplichtingen hebben wordt uiteraard begrip getoond. Het is wel netjes om je afwezigheid door te geven.

 Trainingsgroepen.

 De KNVB hanteert leeftijdsgroepen  per geboortejaar.

JO 8                 : geboortejaar 2010
JO 9                  : geboortejaar 2009
JO 11                : geboortejaar 2007 en geboortejaar 2008
JO 13                : geboortejaar 2005 en 2006
JO 15 /MO 15   : geboortejaar 2003 en 2004
JO 17                : geboortejaar 2001 en 2002
JO 19/MO 19    : geboortejaar 1999 en 2000

Maandag

Tijd

Groep

18.00.-19.00.

JO 11

18.00.-19.00.

JO 13

19.00.-20.15.

MO 15/19

19.00.-20.15.

JO 15

Dinsdag

18.00.-19.00.

JO 8 en JO 9

19.00.-20.15.

JO 17

19.00.-20.15.

JO 19

20.15.-21.45.

Zondagselectie

 Woensdag

Tijd

Groep

18.00.-19.00.

JO 11

18.00.-19.00.

JO 13

19.00.-20.15.

MO 15/19

19.00.-20.15.

JO 15

19.00.-20.15.

Senioren

Donderdag

18.00.-19.00.

JO 8 en JO 9

19.00.-20.15.

JO 17

19.00.-20.15.

JO 19

20.15.-21.45.

Zondagselectie


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing