• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2

Opstelling O17 zaterdag 29 april

Hermes DVS wedstrijd informatie JO17 elftallen:

Opstelling van de volgende spelers

JO17-1

Bijzonderheden:

1

Biharie

Richano

 

 

2

Blijenburg

Teun

 

 

3

Bok

Danny

X

 

4

Boom

Frank

 

 

5

Bozkus

Baki

X

 

6

Celik

Ömer

 

 

7

Cimtay

Mehmet

X

 

8

Cordemans

Dave

X

 

9

Düzgün

Rezan

 

 

10

Elenbaas

Ralph

X

 

11

Friend

Joey

X

 

12

Ghewy

Givano

X

 

13

Godijn

Joeri

X

 

14

Gokce

Ali

X

 

15

Gomes Fortado

Eddy

X

 

16

Gommers

Mika

 

 

17

Gultekin

Eren

X

 

18

Jadoenath

Kevin

 

 

19

Kortekaas

Robin

X

 

20

Lagemaat v.d.

Bram

X

 

21

Loo

Jeffery

 

 

22

Maagdenburg

Marijn

X

 

23

Nieuwendijk

Quin

 

 

24

Reuneker

Tobi

X

 

25

Rodrigues

Marley

 

 

26

Ruiter d.

Damian

 

 

27

Özalp

Mustafa

 

 

28

Schaick v.

Jimi

 

 

29

Stempher

Thom

 

 

30

Wal v.d.

Daniel

 

 

31

Wal v.d.

Eric-Jan

 

 

29-04-2017

10:45 uur   09:30 uur      Hermes DVS JO17-1    - Leonidas JO17-2


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing