• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - CWO JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Nieuwenhoorn, JO9-3G
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VVOR JO13-4
  • zaterdag 21 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Rhoon 6
  • zaterdag 21 oktober, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Den Hoorn JO17-6
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Abbenbroek 4
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - SVV JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Berkel JO15-2
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - PPSC 1
  • zaterdag 21 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - De Betrokken Spartaan JO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - VFC JO11-9
  • zaterdag 21 oktober, 10:15 uur
    BVCB MO17-1 - Hermes DVS MO17-1

Under 13 en Under 15 naar Finale Flamingo-indoortoernooi op 23 April

Zondag 23 April zijn de Under 13 en Under 15 geplaatst voor de Finales van het Flamingo-indoortoernooi , dat wordt gespeeld in het Kennemer Sportcentre te Haarlem.

Under 13 als 1e op de ranglijst van u13 Poule A 7 van de 10 wedstrijden gewonnen. Under 15 als 3e op de ranglijst van U15 poule A 5 gewonnen wedstrijden en een tie van de 10 gespeelde wedstrijden.

 

Het programma zier er dan als volgt uit:

Under 13

9.00 UUR      Beslissingswestrijd  ACC-VCC  ( gedeelde 2e plaats in poule B)   veld 1

10.00.UUR    wedstrijd A :   Hermes DVS - Winnaar ACC-VCC                           veld 1

11.00 UUR    wedstrijd B     Kampong- Excelsior"20                                            veld 1

12.00 UUR    Troostfinale   verliezer A - verliezer B                                              veld 2

12.00 UUR    Finale           winnaar A- winnaar B                                                 veld 1

13.00 UUR   Prijsuitreiking

 

Under 15

9.00 UUR     wedstrijd A         VCC - Hermes DVS                                              veld 3

10.00 UUR   Friendly               U13? - Excelsior"20                                             veld 3

11.00 UUR  wedstrijd B           Excelsior"20 - Hermes DVS                                 veld 3

12.00 UUR  wedstrijd C          VCC-Excelsior"20                                                 veld 3

13.00 UUR Prijsuitreiking


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

13-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing