• zaterdag 26 mei, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - GLZ Delfshaven JO11-3
  • zaterdag 26 mei, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Zestienhoven JO11-3
  • zaterdag 26 mei, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Zestienhoven JO13-2
  • zaterdag 26 mei, 12:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Rotterdam United JO15-2
  • zaterdag 26 mei, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - TOGB JO19-3
  • zaterdag 26 mei, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Overmaas JO9-5
  • zaterdag 26 mei, 14:30 uur
    Rijnm/Hgvl.Sp. 4 - Hermes DVS 3
  • dinsdag 29 mei, 18:30 uur
    CWO JO13-3 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 26 mei, 12:30 uur
    Hermes DVS MO17-1 - CKC MO17-1
  • zaterdag 26 mei, 08:30 uur
    Capelle JO8-6 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 26 mei, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - CWO JO11-3
  • zaterdag 26 mei, 14:45 uur
    SVV JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 26 mei, 08:30 uur
    Charlois, sv JO9-4 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 26 mei, 15:00 uur
    Hermes DVS 1 - GLZ Delfshaven 1
  • zaterdag 26 mei, 10:30 uur
    Hermes DVS 2 - VDL 3
  • zaterdag 26 mei, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Naaldwijk JO11-1
  • zaterdag 26 mei, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - VOC JO17-3
  • zaterdag 26 mei, 14:45 uur
    FC 's-Gravenzande 17 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 26 mei, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Zestienhoven JO11-5
  • zaterdag 26 mei, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Victoria'04 JO13-3
  • zondag 27 mei, 12:30 uur
    Leonidas 3 - Hermes DVS 1

opsteling O17 1 april

Hermes DVS wedstrijd informatie JO17 elftallen:

Opstelling van de volgende spelers

JO17-1

JO17-2

Bijzonderheden:

1

Biharie

Richano

 

X

 

2

Blijenburg

Teun

 

X

 

3

Bok

Danny

X

 

 

4

Boom

Frank

 

 

geblesseerd

5

Bozkus

Baki

X

 

 

6

Celik

Ömer

 

X

 

7

Cimtay

Mehmet

X

 

 

8

Cordemans

Dave

X

 

 

9

Düzgün

Rezan

 

X

 

10

Elenbaas

Ralph

 

X

 

11

Friend

Joey

 

X

 

12

Ghewy

Givano

X

 

 

13

Gordijn

Joeri

X

 

 

14

Cocke

Ali

 

X

 

15

Gomes Fortado

Eddy

X

 

 

16

Gommers

Mika

 

X

 

17

Gultekin

Eren

 

X

 

18

Jadoenath

Kevin

 

X

 

19

Keten

Onur

 

X

 

20

Kortekaas

Robin

X

 

 

21

Lagemaat v.d.

Bram

X

 

 

22

Loo

Jeffery

 

X

 

23

Maagdenburg

Marijn

X

 

 

24

Nieuwendijk

Quin

 

X

 

25

Rueneker

Tobi

X

 

 

26

Rodrigues

Marley

X

 

 

27

Ruiter d.

Damian

 

X

 

28

Özalp

Mustafa

 

X

 

29

Schaick v.

Jimi

X

 

 

30

Stemper

Thom

 

X

 

31

Wal v.d.

Daniel

X

 

 

32

Wal v.d.

Eric-Jan

 

X

 

01- 04 - 2017

12:30 uur    11:00 uur      Leonidas JO17-2  - Hermes DVS JO17-1

14:45 uur    13:45 uur      Hermes DVS JO17-2  - HBSS JO17-2

Denk onderling aan vervoer.


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

11-05-18 » Voetbaljeugd
29-04-18 » Voetbalsenioren
21-04-18 » Voetbalsenioren
20-04-18 » Voetbaljeugd
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing