• zondag 27 mei
    Toernooi
  • zaterdag 17 maart
    Disco
  • zaterdag 16 december, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 16 december, 00:00 uur
    Hermes DVS 5 - Brielle 8
  • zaterdag 16 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Naaldwijk JO9-2
  • zaterdag 16 december, 11:00 uur
    VFC JO13-3 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 16 december, 12:30 uur
    Hermes DVS JO15-1 - PPSC JO15-1
  • zaterdag 16 december, 10:30 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Meeuwenplaat JO17-1
  • dinsdag 19 december, 19:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - DVO '32 JO19-1
  • zaterdag 16 december, 08:30 uur
    VFC JO11-9 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 16 december, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Victoria'04 8
  • zaterdag 16 december, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - Honselersdijk JO19-2
  • zaterdag 16 december, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Neptunus-Schiebroek JO17-1
  • zaterdag 16 december, 10:30 uur
    Sportclub Monster MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 16 december, 10:00 uur
    Vlotbrug JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 16 december, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - OVV JO11-3
  • zaterdag 16 december, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - PPSC JO15-2
  • zaterdag 16 december, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - HWD 1

opsteling O17 1 april

Hermes DVS wedstrijd informatie JO17 elftallen:

Opstelling van de volgende spelers

JO17-1

JO17-2

Bijzonderheden:

1

Biharie

Richano

 

X

 

2

Blijenburg

Teun

 

X

 

3

Bok

Danny

X

 

 

4

Boom

Frank

 

 

geblesseerd

5

Bozkus

Baki

X

 

 

6

Celik

Ömer

 

X

 

7

Cimtay

Mehmet

X

 

 

8

Cordemans

Dave

X

 

 

9

Düzgün

Rezan

 

X

 

10

Elenbaas

Ralph

 

X

 

11

Friend

Joey

 

X

 

12

Ghewy

Givano

X

 

 

13

Gordijn

Joeri

X

 

 

14

Cocke

Ali

 

X

 

15

Gomes Fortado

Eddy

X

 

 

16

Gommers

Mika

 

X

 

17

Gultekin

Eren

 

X

 

18

Jadoenath

Kevin

 

X

 

19

Keten

Onur

 

X

 

20

Kortekaas

Robin

X

 

 

21

Lagemaat v.d.

Bram

X

 

 

22

Loo

Jeffery

 

X

 

23

Maagdenburg

Marijn

X

 

 

24

Nieuwendijk

Quin

 

X

 

25

Rueneker

Tobi

X

 

 

26

Rodrigues

Marley

X

 

 

27

Ruiter d.

Damian

 

X

 

28

Özalp

Mustafa

 

X

 

29

Schaick v.

Jimi

X

 

 

30

Stemper

Thom

 

X

 

31

Wal v.d.

Daniel

X

 

 

32

Wal v.d.

Eric-Jan

 

X

 

01- 04 - 2017

12:30 uur    11:00 uur      Leonidas JO17-2  - Hermes DVS JO17-1

14:45 uur    13:45 uur      Hermes DVS JO17-2  - HBSS JO17-2

Denk onderling aan vervoer.


Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

16-12-17 » Voetbalsenioren
15-12-17 » Voetbaljeugd
09-12-17 » Voetbaljeugd
08-12-17 » Voetbalsenioren
02-12-17 » Voetbalsenioren

Rugby nieuws

16-11-17 » Rugby
07-11-17 » Rugby
02-11-17 » Rugby
09-09-17 » Rugby
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing