• zondag 27 mei, 12:30 uur
    Leonidas 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 26 mei, 10:30 uur
    Hermes DVS 2 - VDL 3
  • zaterdag 26 mei, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - TOGB JO19-3
  • zaterdag 26 mei, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Zestienhoven JO11-5
  • zaterdag 26 mei, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Victoria'04 JO13-3
  • zaterdag 26 mei, 14:45 uur
    SVV JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 26 mei, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Zestienhoven JO11-3
  • zaterdag 26 mei, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - CWO JO11-3
  • zaterdag 26 mei, 15:00 uur
    Hermes DVS 1 - GLZ Delfshaven 1
  • dinsdag 29 mei, 18:30 uur
    CWO JO13-3 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 26 mei, 12:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Rotterdam United JO15-2
  • zaterdag 26 mei, 08:30 uur
    Charlois, sv JO9-4 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 26 mei, 12:30 uur
    Hermes DVS MO17-1 - CKC MO17-1
  • zaterdag 26 mei, 08:30 uur
    Capelle JO8-6 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 26 mei, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Zestienhoven JO13-2
  • zaterdag 26 mei, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Naaldwijk JO11-1
  • zaterdag 26 mei, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - GLZ Delfshaven JO11-3
  • zaterdag 26 mei, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - VOC JO17-3
  • zaterdag 26 mei, 14:45 uur
    FC 's-Gravenzande 17 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 26 mei, 14:30 uur
    Rijnm/Hgvl.Sp. 4 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 26 mei, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Overmaas JO9-5

Wedstrijdschema zaterdag 25 Maart bekend

Benjamins & Mini's:

Aanstaande zaterdag gaan de Benjamins en Mini's naar Almere . RC Bulldogs organiseert de bondsdag wat in houdt dat de teams ook een keer spelen tegen teams buiten de regio.

Cubs:

De Westcoast Cubs uit bij Eemland de eerste wedstrijd van de play offs , de week erna " thuis "  bij Delft,


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

11-05-18 » Voetbaljeugd
29-04-18 » Voetbalsenioren
21-04-18 » Voetbalsenioren
20-04-18 » Voetbaljeugd
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing