• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Berkel JO15-2
  • zaterdag 21 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - De Betrokken Spartaan JO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - PPSC 1
  • zaterdag 21 oktober, 10:15 uur
    BVCB MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Den Hoorn JO17-6
  • zaterdag 21 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Rhoon 6
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - VFC JO11-9
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Abbenbroek 4
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Nieuwenhoorn, JO9-3G
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VVOR JO13-4
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - SVV JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - CWO JO11-3

Flamingo-indoortoernooi met Under 13 en Under 15

Zondag 19 maart a.s. gaat het Flamingo-indoortoernooi voor de jeugd weer van start. Hermes DVS gaat dit jaar deelnemen met twee teams, resp. Under 13 en Under 15.

Gespeeld wordt in 4 rondes op de zondagen 19 maart, 26 maart, 2 april en 9 april, waarna de evt. finales worden gehouden op Zondag 23 April in de Kennemer Sportcity te Haarlem.

Vrije ronde voor Under 13 Zondag 2 April en voor Under 15  Zondag 26 April

De betreffende spelers zien de benodigde info binnenkort per mail verschijnen.

Under 13 poule A: Excelsior"20 , VOC, Hermes DVS, HBS, HCC en Olympia

Under 15: Excelsior"20, VOC, Hermes DVS, VCC, HCC en VRA

Het wedtrijdprogramma Under 13 ziet er als volgt uit:

Zondag 19 maart   Locatie Margriethal te Schiedam      9.00 uur - 13.00 uur

Wedstrijd 1 :  VOC - Hermes DVS     ( 9.00 uur)

Wedstrijd 2: Excelsior"20 - Hermes DVS

Wedstrijd 3: Olympia- Hermes DVS

Wedstrijd 4: Hermes DVS - VOC

Zondag 26 maart  Locatie Margriethal te Schiedam      9.00 uur - 13.00 uur

Wedstrijd 5: Hermes DVS - HBS         ( 9.00 uur)

Wedstrijd 6: Hermes DVS - Olympia

Wedstrijd 7: Hermes DVS - HCC

Wedstrijd 8: HBS - Hermes DVS

Zondag 9 April Locatie Sporthal Leidscheveen        9.00 uur - 13.00 uur

Wedstrijd 9: HCC - Hermes DVS        ( 9.00 uur)

Wedstrijd 10: Hermes DVS - Excelsior"20

Zondag 23 April Finale, Locatie Kennemer Sportcity te Haarlem   9.00 uur - 13.00 uur

De in poule A en B  twee bovenste teams spelen kruisfinales

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Het wedstrijdprogramma Under 15 ziet er als volgt uit:

Zondag 19 maart Locatie Margriethal te Schiedam            13.00 uur - 17.00 uur

Wedstrijd 1 : VCC - Hermes DVS       ( 13.00 uur)

Wedstrijd 2: Hermes DVS - VOC

Wedstrijd 3: Hermes DVS - Excelsior"20

Wedstrijd 4: Hermes DVS- VCC

Zondag 2 April Locatie Sporthal Leidscheveen                13.00 uur- 17.00 uur

Wedstrijd 5: Hermes DVS - HCC

Wedstrijd 6: Hermes DVS - VRA

Wedstrijd 7: HCC - Hermes DVS

Wedstrijd 8: VRA- Hermes DVS

Zondag 9 april Locatie Sporthal Leidscheveen              13.00 uur - 17.00 uur

Wedstrijd 9: Excelsior"20 - Hermes DVS     ( 13.00 uur)

Wedstrijd 10: VOC - Hermes DVS

Zondag 23 april Finale, Locatie Kennemer Sportcity te Haarlem  9.00 uur - 13.00 uur

De als Top 3 geëindigde teams in poule Under 15 spelen kruisfinales

 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

13-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing