Flamingo-indoortoernooi met Under 13 en Under 15

Zondag 19 maart a.s. gaat het Flamingo-indoortoernooi voor de jeugd weer van start. Hermes DVS gaat dit jaar deelnemen met twee teams, resp. Under 13 en Under 15.

Gespeeld wordt in 4 rondes op de zondagen 19 maart, 26 maart, 2 april en 9 april, waarna de evt. finales worden gehouden op Zondag 23 April in de Kennemer Sportcity te Haarlem.

Vrije ronde voor Under 13 Zondag 2 April en voor Under 15  Zondag 26 April

De betreffende spelers zien de benodigde info binnenkort per mail verschijnen.

Under 13 poule A: Excelsior"20 , VOC, Hermes DVS, HBS, HCC en Olympia

Under 15: Excelsior"20, VOC, Hermes DVS, VCC, HCC en VRA

Het wedtrijdprogramma Under 13 ziet er als volgt uit:

Zondag 19 maart   Locatie Margriethal te Schiedam      9.00 uur - 13.00 uur

Wedstrijd 1 :  VOC - Hermes DVS     ( 9.00 uur)

Wedstrijd 2: Excelsior"20 - Hermes DVS

Wedstrijd 3: Olympia- Hermes DVS

Wedstrijd 4: Hermes DVS - VOC

Zondag 26 maart  Locatie Margriethal te Schiedam      9.00 uur - 13.00 uur

Wedstrijd 5: Hermes DVS - HBS         ( 9.00 uur)

Wedstrijd 6: Hermes DVS - Olympia

Wedstrijd 7: Hermes DVS - HCC

Wedstrijd 8: HBS - Hermes DVS

Zondag 9 April Locatie Sporthal Leidscheveen        9.00 uur - 13.00 uur

Wedstrijd 9: HCC - Hermes DVS        ( 9.00 uur)

Wedstrijd 10: Hermes DVS - Excelsior"20

Zondag 23 April Finale, Locatie Kennemer Sportcity te Haarlem   9.00 uur - 13.00 uur

De in poule A en B  twee bovenste teams spelen kruisfinales

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Het wedstrijdprogramma Under 15 ziet er als volgt uit:

Zondag 19 maart Locatie Margriethal te Schiedam            13.00 uur - 17.00 uur

Wedstrijd 1 : VCC - Hermes DVS       ( 13.00 uur)

Wedstrijd 2: Hermes DVS - VOC

Wedstrijd 3: Hermes DVS - Excelsior"20

Wedstrijd 4: Hermes DVS- VCC

Zondag 2 April Locatie Sporthal Leidscheveen                13.00 uur- 17.00 uur

Wedstrijd 5: Hermes DVS - HCC

Wedstrijd 6: Hermes DVS - VRA

Wedstrijd 7: HCC - Hermes DVS

Wedstrijd 8: VRA- Hermes DVS

Zondag 9 april Locatie Sporthal Leidscheveen              13.00 uur - 17.00 uur

Wedstrijd 9: Excelsior"20 - Hermes DVS     ( 13.00 uur)

Wedstrijd 10: VOC - Hermes DVS

Zondag 23 april Finale, Locatie Kennemer Sportcity te Haarlem  9.00 uur - 13.00 uur

De als Top 3 geëindigde teams in poule Under 15 spelen kruisfinales

 


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

16-06-17 » Voetbalsenioren
14-06-17 » Voetbaljeugd
12-06-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing