• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Nieuwenhoorn, JO9-3G
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VVOR JO13-4
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - SVV JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - VFC JO11-9
  • zaterdag 21 oktober, 10:15 uur
    BVCB MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - CWO JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - PPSC 1
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Berkel JO15-2
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Abbenbroek 4
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 21 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Rhoon 6
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 21 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - De Betrokken Spartaan JO17-1
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 21 oktober, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Den Hoorn JO17-6
  • zaterdag 21 oktober, 11:00 uur
    Hermes DVS JO19-1 - Gr. Willem V.A.C. JO19
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2

Drie Hermesdames in Nederlands Elftalselectie gaan voor laatste tour naar Engeland...

Aanstaande zaterdag vertrekken de drie Hermes DVS-Dames Miranda Veringmeier, Juliët Post en Lisa Klokgieters met de Nederlands Elftal selectie voor een laatste tour van het seizoen naar Engeland.

In de ECB-Competitie divisie 3 ( 50-overs) speelt het Nederlands Elftal haar laatste twee wedstrijden. Zondag 28 augustus tegen Gloucestershire CCC en maandag 29 augustus  tegen Oxfordshire .

De selectie voor deze tour kent wat andere namen, daar enkele speelsters hun niewe studie beginnen en/of werkverplichtingen. 

De selectie voor deze tour ziet er nu als volgt uit:

1. Esther de Lange ( captain, Kampong) 2. Miranda Verinmeier ( Hermes DVS) 3. Heather Siegers ( Rood en Wit) 4. Juliët Post ( Hermes DVS) 5. Julia van der Werf ( VOC) 6. Babette de Leede ( VCC) 7. Sterre Kalis ( HCC) 8. Robine Rijke ( Quick Hg) 9. Jolien van Vliet ( Kampong) 10. Caroline de Lange ( Quick Hg) 11. Rebecca Burns ( Ajax Leiden) 12. Lisa Klokgieters ( Hermes DVS)

Coach: Sean Trouw Manager: Sebastiaan Archbold


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing