• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2

Cricketprogramma voor zaterdag 20 en zondag 21 augustus....

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 20 en zondag 21 augustus...

Zaterdag 20 augustus

1. Landelijke finale Dameshoofdklasse , 2 x 40 overs, om het landskampioenschap 2016

Rijnmond Dames - Quick Hg Dames ,  aanvang 13.00 uur of i.o.o. eerder,  veld 1 Hermes DVS

Zami"s vrij weekend

Zondag 21 augustus

1. Hermes DVS 1 - HCC 1 ,  Fase 2 Topklasse play-off Bottom 4 voor behoud Topklasse,  Aanvang 11.00 uur veld 1

(Beide teams zijn inmiddels behouden voor de Topklasse , tevens laatste wedstrijd van het Topklasse-seizoen)

2. Hermes DVS 2 - Kampong 2 , overgansklasse A,  2 X 40 , Aanvang 12.00 uur veld 2

De geplande Zomi-wedstrijd ( een extra) gaat niet door


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing