• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - SVV JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - PPSC 1
  • zaterdag 21 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - De Betrokken Spartaan JO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Berkel JO15-2
  • zaterdag 21 oktober, 10:15 uur
    BVCB MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 21 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Rhoon 6
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - CWO JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - VFC JO11-9
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Nieuwenhoorn, JO9-3G
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Abbenbroek 4
  • zaterdag 21 oktober, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Den Hoorn JO17-6
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VVOR JO13-4

Cicketprogramma van Dinsdag 5 juli t/m/ zondag 10 juli....

Hierbij het cricketprogramma van Dinsdag 5 juli t/m zondag 10 juli.....

Dinsdag 5 juli

1. HCC UI6 - Hermes DVS U16 , POULE U16b , 2 x 30 overs, aanvang 18.00 uur  ( replay)

2.Hermes DVS U14- HBS U14, POULE U14a , 2 x 30 overs, aanvang 18.00 uur veld 1  ( vooruitgepland van 9 juli)

Donderdag 7 juli

1.Punjab CC 1- Hermes DVS 1, Twenty20 poule Rijnmond, aanvang 18.30 uur ( replay van vrijdag 1 juli , onder voorbehoud, def. info volgt zsm)

Vrijdag 8 juli

1. Excelsior"20 1- Hermes DVS 1, Twenty20 poule Rijnmond, aanvang 18.30 uur

Zaterdag 9 juli

1.Beating Bats Zami- Hermes DVS Zami, Zamipoule 1, 2 x 35 overs, aanvang 13.30 uur

-Rijnmond Dames vrij weekend: Vertrek 4 Hermes DVS Dames voor het spelen van WK-Kwalificatie Nederlands Elftal -Schotland  ( ECB op 10 juli, Best of Three 12-15 juli)

2.ACC U16- Hermes DVS U16 , U16b, 2 x 30 overs, aanvang 9.00 uur

3.Hermes DVS U12-Excelsior"20 U12 , U12A, 2 X 20 overs, aanvang 9.00 uur, veld 1

4.Cricketcarousel Under 9, Locatie VOC, aanvang 9.00 uur

Zondag 10 juli

1. Hermes DVS 1- VOC 1, Fase 1 Topklasse, 2 x 50 overs , aanvang 11.00 uur veld 1

2.VOC 2-Hermes DVS 2, overgangsklasse A, 2 X 40 overs, aanvang 12.00 uur

3.Hermes DVS Zomi- CC Groenendaal Zomi, Zomipoule 1, 2 x 35 overs, aanvang 12.00 uur veld 2

4.VRA U14- Rijnmond u14, u14 Topcompetitie, 2 x 30 overs, aanvang 9.00 uur

5.Rijnmond U12-ACC U12, U12 Topcompetitie, 2 x 20 overs, aanvang 9.00 uur locatie Excelsior"20


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

13-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing