• vrijdag 22 september
    Hermes Open Golftoernooi
  • zaterdag 26 augustus
    Open voetbaltrainingsdag
  • woensdag 23 augustus, 19:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Wippolder JO15-2
  • woensdag 30 augustus, 19:15 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Rokeby School o13
  • maandag 28 augustus, 19:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Sparta JO15-1
  • woensdag 30 augustus, 00:00 uur
    Hermes-D.V.S. 1 - HBSS
  • woensdag 30 augustus, 18:15 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Rokeby School o11
  • woensdag 23 augustus, 18:30 uur
    Victoria 04 JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • donderdag 24 augustus, 20:00 uur
    Hermes-D.V.S. 1 - Kwekkercup (terrein VFC)
  • zondag 27 augustus, 14:00 uur
    Hermes-D.V.S. 1 - Kwekkercup (terrein VFC)
  • woensdag 30 augustus, 18:15 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Rokeby School o11
  • dinsdag 29 augustus, 19:00 uur
    Hermes DVS JO19-1 - MSV71 JO19-1

Cicketprogramma van Dinsdag 5 juli t/m/ zondag 10 juli....

Hierbij het cricketprogramma van Dinsdag 5 juli t/m zondag 10 juli.....

Dinsdag 5 juli

1. HCC UI6 - Hermes DVS U16 , POULE U16b , 2 x 30 overs, aanvang 18.00 uur  ( replay)

2.Hermes DVS U14- HBS U14, POULE U14a , 2 x 30 overs, aanvang 18.00 uur veld 1  ( vooruitgepland van 9 juli) Winnaar wordt Kampioen van U14 Poule A!!!!!

Donderdag 7 juli

1.Punjab CC 1- Hermes DVS 1, Twenty20 poule Rijnmond, aanvang 18.30 uur ( replay van vrijdag 1 juli , onder voorbehoud, def. info volgt zsm)

Vrijdag 8 juli

1. Excelsior"20 1- Hermes DVS 1, Twenty20 poule Rijnmond, aanvang 18.30 uur

Zaterdag 9 juli

1.Beating Bats Zami- Hermes DVS Zami, Zamipoule 1, 2 x 35 overs, aanvang 13.30 uur

-Rijnmond Dames vrij weekend: Vertrek 4 Hermes DVS Dames voor het spelen van WK-Kwalificatie Nederlands Elftal -Schotland  ( ECB op 10 juli, Best of Three 12-15 juli)

2.ACC U16- Hermes DVS U16 , U16b, 2 x 30 overs, aanvang 9.00 uur

3.Hermes DVS U12-Excelsior"20 U12 , U12A, 2 X 20 overs, aanvang 9.00 uur, veld 1

4.Cricketcarousel Under 9, Locatie VOC, aanvang 9.00 uur

Zondag 10 juli

1. Hermes DVS 1- VOC 1, Fase 1 Topklasse, 2 x 50 overs , aanvang 11.00 uur veld 1

2.VOC 2-Hermes DVS 2, overgangsklasse A, 2 X 40 overs, aanvang 12.00 uur

3.Hermes DVS Zomi- CC Groenendaal Zomi, Zomipoule 1, 2 x 35 overs, aanvang 12.00 uur veld 2

4.VRA U14- Rijnmond u14, u14 Topcompetitie, 2 x 30 overs, aanvang 9.00 uur

5.Rijnmond U12-ACC U12, U12 Topcompetitie, 2 x 20 overs, aanvang 9.00 uur locatie Excelsior"20


Agenda
Bekijk de hele agenda
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing