• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3

Cricketprogramma van vrijdag 1 juli tot en met zondag 3 juli....

Hierbij het cricketprogramma van vrijdag 1 juli tot en met zondag 3 juli:

Vrijdag 1 juli

1.Punjab CC 1 - Hermes DVS 1 , Twenty20 poule Rijnmond, aanvang 18.30 uur

Zaterdag 2 juli

1. Quick Hg 2 Zami - Hermes DVS Zami , Zamipoule 1, 2 x 35 overs , aanvang 13.30 uur

2.Quick 1888 Dames- Rijnmond Dames , Hoofdklasse A, 2 X 40 overs,  aanvang 13.00 uur of anders i.o.o.

3. "Golden Oldiestoernooi"  met deelname HBS, Quick Hg en Excelsior"20  aanvang 13.30 uur  veld 1 en veld 2

4.Hermes DVS U16 - VRA U16 , U16 Poule , 2 x 30 overs, aanvang 9.00 uur veld 1

5.Hermes DVS U14 - Salland/Mop u14, play-off Top 4, 2 x 30 overs, aanvang 9.00 uur veld 2

6.Excelsior"20 M U12 - Hermes DVS U12, U12A,  2 X 20 overs, aanvang 9.00 uur

7.Cricketcarousel Under 9 , Locatie Hermes DVS , aanvang 9.00 uur , KUNSTGRASVELD

Zondag 3 juli

1. Dosti United CC 1 - Hermes DVS 1 , fase 1 Topklasse , 2 x 50 overs , aanvang 11.00 uur

2.Hermes DVS 2- Punjab cc 2 , overgangsklasse A, 2 X 40 overs,  aanvang 12.00 uur veld 1

3.Kampong Zomi - Hermes DVS Zomi , Zomipoule 1, 2 x 35 overs , aanvang 12.00 uur

4. Pro mini series Under 14 KNCB,   aanvang 10.00 uur , veld 2

5.Rijnmond U12- HCC U12, u12 topcompetitie, 2 x 20 overs , aanvang 9.00 uur veld 1

Vooruitlopend  op de week erna

Dinsdag 5 juli

1. Hermes DVS U14- HBS U14 , PLAY-OFF TOP 4, 2 X 30 overs, aanvang 18.00 uur veld 1


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing