• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2

"Golden Oldiestoernooi" zaterdag 2 juli a.s....

Zaterdag 2 juli a.s. wordt het niet meer weg te denken " Golden Oldiestoernooi" alweer voor de 4e keer gespeeld op de velden van Hermes DVS.

Wedstrijden van 2 x 15 overs, Twenty20 -regels en maximaal 3 overs per bowler. Eerste serie wedstrijden worden geloot tijdens de gezamenlijke lunch , waarna de tweede serie wedstrijden zullen worden gespeeld door de winnaars en verliezers van de eerste serie.

Het programma ziet er als volgt uit:

12.00 uur - 12.30 uur ontvangst alle spelers

12.30 uur- 13.15 uur geheel verzorgde lunch, tevens loting 1e wedstrijden

13.30 uur  aanvang 1e serie wedstrijden

16.30 uur aanvang 2e serie wedstrijden

Na afloop van de wedstrijden en onder het genot van een drankje : de Prijsuitreiking

Vanaf ongeveer 19.30 uur zal er een heerlijke BBQ plaatsvinden en zullen cricketverhalen rondgaan toe in de late uurtjes. 

Het Hermes DVS Golden Oldiesteam bestaat uit de volgende spelers: Henk Kornet , Lou Borrani, Robin Ter Plegt, Dirk Klokgieters, Jasper Beijer, Erik Hartong, Phil Keukelaar, Berry de Raay, Pim Vollebregt, Gavin McRae en Onno Cats.

De andere Golden Oldies worden gevormd door HBS, Quick Hg en Excelsior"20 en brengen o.a. de volgende spelers in het veld: Robert van Oosterom, Reinout Scholte Gebr. Visee, P.P. Visser ( HBS) , Gebr Vierling, Reinier van Es, D. Maarleveld ( Quick Hg), Gebr Schewe, van Troost, Gouka en Jan Westland


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing