• vrijdag 22 september
    Hermes Open Golftoernooi
  • zaterdag 26 augustus
    Open voetbaltrainingsdag
  • woensdag 30 augustus, 18:15 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Rokeby School o11
  • woensdag 23 augustus, 19:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Wippolder JO15-2
  • zondag 27 augustus, 14:00 uur
    Hermes-D.V.S. 1 - Kwekkercup (terrein VFC)
  • woensdag 23 augustus, 18:30 uur
    Victoria 04 JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • woensdag 30 augustus, 19:15 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Rokeby School o13
  • maandag 28 augustus, 19:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Sparta JO15-1
  • dinsdag 29 augustus, 19:00 uur
    Hermes DVS JO19-1 - MSV71 JO19-1
  • donderdag 24 augustus, 20:00 uur
    Hermes-D.V.S. 1 - Kwekkercup (terrein VFC)
  • woensdag 30 augustus, 00:00 uur
    Hermes-D.V.S. 1 - HBSS
  • woensdag 30 augustus, 18:15 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Rokeby School o11

Cricketprogramma van zaterdag 11 juni en zondag 12 juni...

Hierbij het cricketprogramma van zaterdag 11 juni en zondag 12 juni a.s.

Zaterdag 11 juni

1.Hermes DVS 1- Quick Hg 1 , fase 1 Topklasse, 2 x 50 overs, aanvang 11.00 uur  veld 1

2.HBS Zami-Hermes DVS Zami , Zamipoule 1, 2 x 35 overs, aanvang 13.30 uur

3. Rijnmomd Combi Dames- Rood en Wit (A) , aanvang 10.00 uur = Halve finale Twenty20, Locatie Rood en Wit

3.Quick Hg -Ajax Leiden (B),aanvang 13.00 uur, Halve Finale Twenty20, Locatie Rood en Wit

Landelijke Finale ,(en Troostfinale) Twenty20, aanvang 16.30 uur , Locatie Rood en Wit

 

4.ACC U14 TOP-Rijnmond U14 TOP,  u14 Topcompetitie, aanvang 9.00 uur

5.Rijnmond U12 TOP-VCC U12 TOP, u12 Topcompetitie, aanvang 9.00 uur Locatie VOC

Zondag 12 juni

1. Excelsior"20 1- Hermes DVS 1, Fase 1 Topklasse, 2 x 50 overs , aanvang 11.00 uur  ( replay d.d. 29-05-2016)

2.Hermes DVS 2- Ghausia CC 1 , Overgangsklasse A, 2 X 40 overs,  aanvang 12.00 uur veld 1

3.Hermes DVS Zomi-Excelsior "20 Zomi , Zomipoule 1, 2 x 35 overs, aanvang 13.00 uur ( wordt naw 12.00 uur) veld 2

4. Rood en Wit u16- Hermes DVS U16 , U16 Poule , 2 x 30 overs , aanvang 9.00 uur

Hermes DVS Under 14 vrij weekend

5.Hermes DVS U 12-Rood en Wit U12, u12 poule A, 2 X 20 overs, aanvang 9.00 uur veld 2

6.Cricketcarousel Under 9 , aanvang 9.00 uur Locatie Excelsior"20  


Agenda
Bekijk de hele agenda
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing