• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2

Cricketprogramma Zaterdag 22 en Zondag 23 augustus...

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 22 en zondag 23 augustus a.s.

Zaterdag 22 augustus:

1.HBS Zami - Hermes DVS Zami   Zomipoule 1, 2 x 35 overs   aanvang 13.30 uur

Zondag 23 augustus

1.Hermes DVS Heren 1- HBS 1,  Topklasse, fase 2 , Bottom 4,  2 x 50 overs,  aanvang 11.00 uur veld 1

2.Quick Hg 2-Hermes DVS Heren 2, Eerste Klasse , fase 2, Bottom 4,  2 x 50 overs, aanvang 11.00 uur

3. Hermes DVS 3- Sparta 3 , Klasse 3a, 2 x 40 overs, aanvang 11.30 uur !!!!!!

let op: Wedstrijd Heren 3 wordt  gespeeld a.s. zondag op het 2e veld van Sparta , Capelle.

4.Hermes DVS Zomi-Bloemendaal Zomi , Zomipoule 1,  2 x 35 overs , aanvang 12.00 uur ( na afloop jeugdwedstrijd u14)  veld 2

5.Hermes DVS U14-Bloemendaal u14 , u14 poule play-off top4 , aanvang 9.00 uur veld 2

6.ACC U12- Regio Rijnmond U12, Topcompetitie u12, 2 x 30 overs , aanvang 9.00 uur


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing