• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1

Voortgang Eerste Klasse, fase 2 voor Heren 2...

Na het spelen van de reguliere competitie, fase 1, van de Eerste Klasse is na een tweetal tuchtzaken , waarbij deze week ook bleek Hermes DVS betrokken te zijn de eindstand bekend en wordt vanaf a.s. zondag de competitie voortgezet met de Top 4 en de Bottom 4.

Hermes DVS 2 heeft 2 wedstrijdpunten mindering gekregen in verband met het opstellen van een niet-gerechtigde speler in de wedstrijd tegen Hercules op 12 juli en tegen HCC 2 op 2 augustus. Betreffende speler had al 8 wedstrijden in Heren 1 gespeeld en er was geen dispensatie voor het spelen in Heren 2 aangevraagd. Daar de verantwoording hiervoor geheel bij de club ligt, is er intern besloten hier niet tegen in beroep te gaan.

De eindstand is nu als volgt:

1. Punjab CC 1      14-26

2. Hercules 1         14-20

3.Dosti United 2    14-16

4.Qui Vive 1          13-14

---------------------------

5.Quick Hg 2         13-14

6.Hermes DVS 2   14-10

7.HCC 2               14-8

8.Excelsior"20 2    14-2

 

 

 

Een splitsing vind nu plaats in Top 4 en Bottom 4 , waarbij iedere in deze fase 2 nog eenmaal tegenelkaar speelt. De punten uit de reguliere competitie , fase 1, worden hierin meegenomen.

In de Top 4 promoveert de als nr 1 geëindigde naar de Hoofdklasse 2016. In de Bottom 4 degraderen de als nr 7 en nr 8 geëindigden naar de overgangsklasse 2016.

Het programma in de Bottom 4 ziet er nu als volgt uit:

Zondag 9 augustus

1. Hermes DVS 2- Excelsior"20 2

2.Quick Hg 2- HCC 2

Zondag 16 augustus

1.Hermes DVS 2- HCC 2

2.Excelsior"20 2-Quick Hg 2

Zondag 23 augustus

1.Quick Hg 2- Hermes DVS 2

2.HCC 2-Excelsior"20 2


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing